kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
20. Bosnia and Herzegovina Open "Bihac 2019"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
BUDOKAI LABIN
FFS & BUDOKAI
GLINA
Ilidža Sarajevo
K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV FOJNICA
Kickboxing club PITBULL
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
PTUJ
Radnicki
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
wolf Šamac
TEŽINE / UZRASTI
KL - O. cadets beginners (male) -37
KL - O. cadets beginners (male) -42
KL - O. cadets beginners (male) -52
KL - O. cadets beginners (male) -63
KL - O. cadets beginners (male) -69
KL - O. cadets beginners (female) -65
KL - Older cadets (male) -63
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -89
KL - O. cadets beginners (male) -37
3001
13
0
DIMITRIJE JOVANOVIC (ANDREAB)
3
0
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. MIRZA MUJANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. DIMITRIJE JOVANOVIC, wolf Šamac
3. ----
3. ----
KL - O. cadets beginners (male) -42
3002
4
0
KENAN PIJADŽER (ILID-SA)
228
0
MUHAMED OMEROVIC (RADNICK)
Osvajači medalja
1. MUHAMED OMEROVIC, Radnicki
2. KENAN PIJADŽER, Ilidža Sarajevo
3. ----
3. ----
KL - O. cadets beginners (male) -52
3003
320
0
KEVIN ISTENIČ (FFS)
34
0
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
280
BENJAMIN LONČARIĆ (ILID-SA)
3006
320
0
KEVIN ISTENIČ (FFS)
280
0
BENJAMIN LONČARIĆ (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. KEVIN ISTENIČ, FFS & BUDOKAI
2. BENJAMIN LONČARIĆ, Ilidža Sarajevo
3. AMAR BEKTAŠEVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
KL - O. cadets beginners (male) -63
3004
321
1
LEO ŽIDANIK (FFS)
276
2
EMRAH HALILOVIĆ (BORAC)
3005
319
1
JERNEJ SEVER (FFS)
281
2
RIJAD HADŽIĆ (ILID-SA)
3008
276
0
EMRAH HALILOVIĆ (BORAC)
281
0
RIJAD HADŽIĆ (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. RIJAD HADŽIĆ, Ilidža Sarajevo
2. EMRAH HALILOVIĆ, KBS Borac Jelah
3. JERNEJ SEVER, FFS & BUDOKAI
3. LEO ŽIDANIK, FFS & BUDOKAI
KL - O. cadets beginners (male) -69
3007
279
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
35
3
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
145
HAMZA ĐOZIĆ (ILID-SA)
3009
35
3
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
145
0
HAMZA ĐOZIĆ (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. MUHAMED SEFEROVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. HAMZA ĐOZIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ADMIR HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
KL - O. cadets beginners (female) -65
3011
340
3
SARA DEDIĆ (BIHAĆ)
206
0
GLORIJA IŠTUK (BIH)
22
ANIDA MEKIĆ (ILID-SA)
3013
340
0
SARA DEDIĆ (BIHAĆ)
22
0
ANIDA MEKIĆ (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. SARA DEDIĆ, KBC "Bihać"
2. ANIDA MEKIĆ, Ilidža Sarajevo
3. GLORIJA IŠTUK, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
3. ----
KL - Older cadets (male) -63
3018
178
3
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
328
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
3019
330
0
ŽAN SKOK (FFS)
85
0
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
3020
178
3
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
85
0
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
Osvajači medalja
1. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
2. ANIS ALIBABIC, KBS Pokoj
3. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
3. ŽAN SKOK, FFS & BUDOKAI
KL - Juniors (male) -74
3034
60
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
209
1
MARTIN SUČIĆ (BIH)
3035
343
1
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
116
2
HARIS HAJDAREVIC (BIHAĆ)
3036
19
0
ADNAN DIDOVIC (PITBULL)
159
0
SAMIR BASANOVIC (BIHAĆ)
3037
140
3
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
110
0
EDIS MESIC (BIHAĆ)
3038
60
1
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
116
2
HARIS HAJDAREVIC (BIHAĆ)
3039
159
3
SAMIR BASANOVIC (BIHAĆ)
140
0
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
3041
116
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAĆ)
159
0
SAMIR BASANOVIC (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. SAMIR BASANOVIC, KBC "Bihać"
2. HARIS HAJDAREVIC, KBC "Bihać"
3. ARMIN KARAŠIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
KL - Juniors (male) -89
2026
1
2
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
205
1
DOMAGOJ ŠARIĆ (BIH)
210
NIKŠA KEŠKIĆ (BIH)
2027
1
3
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
210
0
NIKŠA KEŠKIĆ (BIH)
Osvajači medalja
1. ARMAN HERCEGLIĆ, Ilidža Sarajevo
2. NIKŠA KEŠKIĆ, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
3. DOMAGOJ ŠARIĆ, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
3. ----