kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Bosnia and Herzegovina Open "Bihac 2019"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
BUDOKAI LABIN
FFS & BUDOKAI
GLINA
Ilidža Sarajevo
K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV FOJNICA
Kickboxing club PITBULL
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
PTUJ
Radnicki
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
wolf Šamac
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys -28
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (male) -57
PF - Boys -28
1008
266
7
MARIN GOLUB (MARJAN)
89
5
DZENAN TUTIC (POKOJ)
Medalists
1. MARIN GOLUB, MARJAN 1975
2. DZENAN TUTIC, KBS Pokoj
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -42
1022
259
7
IVAN PALEKA (MARJAN)
241
1
EDI JUSIĆ (CAZIN)
Medalists
1. IVAN PALEKA, MARJAN 1975
2. EDI JUSIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) +47
1025
286
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
257
0
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
1026
271
0
RUDOLF NAGLIĆ (MARJAN)
187
6
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
1028
286
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
187
6
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
Medalists
1. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać"
2. FILIP BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. RUDOLF NAGLIĆ, MARJAN 1975
3. BRUNO FRIGANOVIĆ, MARJAN 1975
PF - Younger cadets (female) -37
1030
235
6
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
264
0
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
173
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
1032
235
11
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
173
1
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
Medalists
1. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
2. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. MARIJA VLAIĆ, MARJAN 1975
3. ----
PF - Younger cadets (female) -42
1031
171
8
DORIS ŠULEK (PTUJ)
261
7
LORENA GRACIN (MARJAN)
236
DANINA DURIĆ (CAZIN)
1033
171
6
DORIS ŠULEK (PTUJ)
236
2
DANINA DURIĆ (CAZIN)
Medalists
1. DORIS ŠULEK, PTUJ
2. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
3. LORENA GRACIN, MARJAN 1975
3. ----
PF - Younger cadets (female) -47
1035
126
9
NAIDA DULIC (BIHAĆ)
262
4
LORENA GRACIN (MARJAN)
1036
213
6
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
290
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1038
126
4
NAIDA DULIC (BIHAĆ)
213
5
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
Medalists
1. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
2. NAIDA DULIC, KBC "Bihać"
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. LORENA GRACIN, MARJAN 1975
PF - Younger cadets (female) +47
1037
169
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
176
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
267
NOLA NOVOKMET (MARJAN)
1039
176
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
267
0
NOLA NOVOKMET (MARJAN)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. NOLA NOVOKMET, MARJAN 1975
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. ----
PF - Older cadets (male) -57
1045
288
1
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
149
7
SANJIN HRNJICA (BIHAĆ)
269
PATRIK LIJAK (MARJAN)
287
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
151
AHMED JUSIC (BIHAĆ)
1047
149
8
SANJIN HRNJICA (BIHAĆ)
269
3
PATRIK LIJAK (MARJAN)
1046
287
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
151
0
AHMED JUSIC (BIHAĆ)
1049
149
4
SANJIN HRNJICA (BIHAĆ)
151
1
AHMED JUSIC (BIHAĆ)
Medalists
1. SANJIN HRNJICA, KBC "Bihać"
2. AHMED JUSIC, KBC "Bihać"
3. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. FILIP BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN