kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. MEĐUNARODNI KICKBOXING KUP - ZABOK 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HBD
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PAKRAC
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti +69
LC - Juniorke -70
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Seniori -79
LC - Stariji kadeti -52
2003
418
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
263
0
PATRIK BUZA (ARMUS)
246
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
47
ALEKSANDAR HREN (ZMAJ)
382
ANTONIO JURMAN (PLANET)
2005
418
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
246
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
2006
47
0
ALEKSANDAR HREN (ZMAJ)
382
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
2008
246
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
382
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
3. ALEKSANDAR HREN, ZMAJ
LC - Stariji kadeti -57
2007
265
0
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
262
3
ERIK BUZA (ARMUS)
Medalists
1. ERIK BUZA, ARMUS
2. LUKA KLIŠANIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
2009
264
2
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
377
1
MARKO DŽIN (PLANET)
384
VITO KOŠAR (ŠK)
2011
264
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
384
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
2013
452
3
DUJE IVAS (HBD)
266
0
ERIK MALOSEJA (ARMUS)
183
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
2015
452
3
DUJE IVAS (HBD)
183
0
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. DUJE IVAS, HBD
2. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ERIK MALOSEJA, ARMUS
3. ----
LC - Juniorke -70
2028
455
1
KATARINA MIJAT (HBD)
261
2
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
439
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
2030
261
2
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
439
1
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
Medalists
1. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
2. MAJA ČREŠNJOVNJAK, KBK Power kick Murska Sobota
3. KATARINA MIJAT, HBD
3. ----
KL - Juniori -63
3002
229
0
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
299
0
FILIP DUMIĆ (TITAN)
385
VITO KOŠAR (ŠK)
3003
269
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
398
0
AMAR HIDIĆ (BIHAĆ)
36
IVAN SOVEC (ZMAJ)
3004
299
0
FILIP DUMIĆ (TITAN)
385
0
VITO KOŠAR (ŠK)
3005
269
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
36
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
3007
385
1
VITO KOŠAR (ŠK)
36
2
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. IVAN SOVEC, ZMAJ
2. VITO KOŠAR, ŠKORPION
3. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. ----
KL - Juniori -69
3006
419
2
ERMIN IMŠIROVIĆ (BIHAĆ)
405
1
IVAN KOVAČIĆ (ARMUS)
Medalists
1. ERMIN IMŠIROVIĆ, KBC "Bihać"
2. IVAN KOVAČIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Juniori -74
3008
267
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
254
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
Medalists
1. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
2. IVAN KUČIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Juniori -79
3009
271
0
DARIO ŽUPAN (ARMUS)
486
3
JOSIP PLANINC (ŠK)
491
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
3011
486
2
JOSIP PLANINC (ŠK)
491
1
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
Medalists
1. JOSIP PLANINC, ŠKORPION
2. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. DARIO ŽUPAN, ARMUS
3. ----
KL - Seniori -79
3022
270
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
449
0
TONI KURSAR (HBD)
463
ALBAN MORINA (CRO)
3024
270
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
463
0
ALBAN MORINA (CRO)
Medalists
1. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
2. ALBAN MORINA, CROATIA
3. TONI KURSAR, HBD
3. ----