kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Glina Open 2023
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS Pokoj
KLUB CENTER BORILNIH ŠPORTOV
KRAPINA
KUTINA
MALINSKA
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PALESTRA
PIT BULL, Split
POLAČA
SPARTAN GYM
TIGAR, Karlovac
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci početnici -30
PF - Dječaci -30
PF - Mlađi kadeti poč.-37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Stariji kadeti -57
PF - Juniori -79
PF - Seniori +94
LC - Starije kadetkinje +65
PF - Dječaci početnici -30
C007
249
0
ALEKSANDAR REBIĆ (TIGAR)
168
6
MARIN PAVLIĆ (OMIŠALJ)
C008
82
7
NOEL BRKAŠIĆ (GLINA)
5
0
AMAR HAMZIC (2002BIH)
C010
168
6
MARIN PAVLIĆ (OMIŠALJ)
82
14
NOEL BRKAŠIĆ (GLINA)
Medalists
1. NOEL BRKAŠIĆ, GLINA
2. MARIN PAVLIĆ, OMIŠALJ
3. AMAR HAMZIC, 2002 - Odzak
3. ALEKSANDAR REBIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Dječaci -30
C033
6
0
AMAR HAMZIC (2002BIH)
80
7
ARIAN BILOBRK (GLINA)
Medalists
1. ARIAN BILOBRK, GLINA
2. AMAR HAMZIC, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti poč.-37
C037
8
0
MAID MUJANOVIC (2002BIH)
17
7
MENSUR RAZIĆ (TKDGLJ)
Medalists
1. MENSUR RAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. MAID MUJANOVIC, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
C055
177
13
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
130
9
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
C056
126
3
IVAN KRIŽAN (KUTINA)
7
5
MAID MUJANOVIC (2002BIH)
C059
177
6
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
7
0
MAID MUJANOVIC (2002BIH)
Medalists
1. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA
2. MAID MUJANOVIC, 2002 - Odzak
3. IVOR NERALIĆ, KUTINA
3. IVAN KRIŽAN, KUTINA
PF - Stariji kadeti -57
A022
181
8
MARKO KUTIJA (PALESTR)
4
5
AZIZ PLAVIĆ (2002BIH)
A023
144
0
LUKAS HABER (KBK MOS)
27
6
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
A025
181
7
MARKO KUTIJA (PALESTR)
27
6
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. MARKO KUTIJA, PALESTRA
2. MAK ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
3. AZIZ PLAVIĆ, 2002 - Odzak
3. LUKAS HABER, MOSLAVAC
PF - Juniori -79
A49
46
0
IVAN RAVLIĆ (BTI)
1
6
TEO GRGIĆ (2002BIH)
275
MARKO GOLUB (BTI)
A51
1
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
275
0
MARKO GOLUB (BTI)
Medalists
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. MARKO GOLUB, BTI
3. IVAN RAVLIĆ, BTI
3. ----
PF - Seniori +94
A048
2
6
TEO GRGIĆ (2002BIH)
133
0
ELVIS JAPIĆ (MALINSK)
Medalists
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. ELVIS JAPIĆ, MALINSKA
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
B006
217
0
IVA BINGULA (ZMAJ)
3
0
ADNA PAŠALIĆ (2002BIH)
Medalists
1. IVA BINGULA, ZMAJ
2. ADNA PAŠALIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----