kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Glina Open 2023
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti početnici
PF - Mlađe kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
KL - Mlađi kadeti
KL - Mlađe kadetkinje
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -42
A002
147
3
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
22
0
EKREMA ZULIĆ (POKOJ)
251
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
189
KORINA MAMIĆ (PALESTR)
256
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
A004
147
0
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
251
3
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
A005
189
5
KORINA MAMIĆ (PALESTR)
256
2
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
A008
251
6
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
189
4
KORINA MAMIĆ (PALESTR)
Medalists
1. TENA SMILJANIĆ, TIGAR, Karlovac
2. KORINA MAMIĆ, PALESTRA
3. KATARINA KATANIĆ, MOSLAVAC
3. IVA VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađe kadetkinje -47
A006
134
3
LEONA PETROVIĆ (MALINSK)
90
0
MILANA DRAJIĆ (GLINA)
A007
98
0
TARA ŠANTEK (GLINA)
131
6
GABRIELA STARČEVIĆ (KUTINA)
A009
134
7
LEONA PETROVIĆ (MALINSK)
131
3
GABRIELA STARČEVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. LEONA PETROVIĆ, MALINSKA
2. GABRIELA STARČEVIĆ, KUTINA
3. MILANA DRAJIĆ, GLINA
3. TARA ŠANTEK, GLINA
PF - Mlađe kadetkinje +47
A010
107
4
BERNARDA HERCEG (IVNCG)
21
1
REISA MUJAGIĆ (POKOJ)
158
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
225
NICOL PILJEK (ZMAJ)
91
MILANA DRAJIĆ (GLINA)
A012
107
3
BERNARDA HERCEG (IVNCG)
158
2
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
A011
225
2
NICOL PILJEK (ZMAJ)
91
0
MILANA DRAJIĆ (GLINA)
A014
107
5
BERNARDA HERCEG (IVNCG)
225
4
NICOL PILJEK (ZMAJ)
Medalists
1. BERNARDA HERCEG, IVANIĆ GRAD
2. NICOL PILJEK, ZMAJ
3. RAFAELA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. MILANA DRAJIĆ, GLINA