kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1st INTERNATIONAL KICKBOXING TOURNAMET "FRANKO LISICA"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Juniori -63
PF - Dječaci -22
43
0
RENATO KATUŠA (TEAMMI6)
170
11
SANJIN DŽAJIĆ (VITEZBK)
92
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
170
11
SANJIN DŽAJIĆ (VITEZBK)
92
1
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. SANJIN DŽAJIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
2. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. RENATO KATUŠA, TEAM-MI6
3. ----
PF - Dječaci -25
83
12
NIKO KOŽIĆ (KUTINA)
173
15
EMIN ORAŠČANIN (VITEZBK)
84
DAVID VRBANEC (KUTINA)
122
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
44
RENATO KATUŠA (TEAMMI6)
173
13
EMIN ORAŠČANIN (VITEZBK)
84
3
DAVID VRBANEC (KUTINA)
122
5
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
44
15
RENATO KATUŠA (TEAMMI6)
173
4
EMIN ORAŠČANIN (VITEZBK)
44
9
RENATO KATUŠA (TEAMMI6)
Medalists
1. RENATO KATUŠA, TEAM-MI6
2. EMIN ORAŠČANIN, KBV "Vitez" B.Krupa
3. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. DAVID VRBANEC, KUTINA
PF - Dječaci -28
57
13
NENO KURTANJEK (MACE)
123
1
DAVID VRBANEC (KUTINA)
124
2
NIKO KOŽIĆ (KUTINA)
85
12
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
57
9
NENO KURTANJEK (MACE)
85
10
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
2. NENO KURTANJEK, MAČE
3. NIKO KOŽIĆ, KUTINA
3. DAVID VRBANEC, KUTINA
PF - Dječaci -32
165
7
ALJOŠA RAMIĆ (VITEZBK)
144
1
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
58
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
165
8
ALJOŠA RAMIĆ (VITEZBK)
58
3
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
Medalists
1. ALJOŠA RAMIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
2. IVAN MEŠTROVIĆ, MAČE
3. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
121
0
JAN PROHASKA (KUTINA)
136
11
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
59
STJEPAN SEDAK (MACE)
86
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
137
ISMAR TOROMANOVIĆ (BIHAĆ)
136
11
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
59
1
STJEPAN SEDAK (MACE)
86
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
137
7
ISMAR TOROMANOVIĆ (BIHAĆ)
136
3
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
86
10
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
3. ISMAR TOROMANOVIĆ, KBC "Bihać"
3. STJEPAN SEDAK, MAČE
PF - Mlađi kadeti -42
87
11
FRAN PEČEK (KUTINA)
29
1
MARCEL BAUCH (TEAMMI6)
142
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
169
SANJIN DŽAJIĆ (VITEZBK)
138
ISMAR TOROMANOVIĆ (BIHAĆ)
87
9
FRAN PEČEK (KUTINA)
142
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
169
7
SANJIN DŽAJIĆ (VITEZBK)
138
4
ISMAR TOROMANOVIĆ (BIHAĆ)
87
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
169
0
SANJIN DŽAJIĆ (VITEZBK)
Medalists
1. FRAN PEČEK, KUTINA
2. SANJIN DŽAJIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. ISMAR TOROMANOVIĆ, KBC "Bihać"
PF - Mlađi kadeti -47
30
1
MARCEL BAUCH (TEAMMI6)
143
11
FRAN PEČEK (KUTINA)
98
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
184
FILIP ČULINA (TEAMMI6)
66
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
143
7
FRAN PEČEK (KUTINA)
98
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
184
9
FILIP ČULINA (TEAMMI6)
66
4
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
143
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
184
4
FILIP ČULINA (TEAMMI6)
Medalists
1. FRAN PEČEK, KUTINA
2. FILIP ČULINA, TEAM-MI6
3. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. JOSIP ORLOVIĆ, DELTA
PF - Mlađi kadeti +47
88
6
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
106
9
ADRIJAN BAUCH (TEAMMI6)
16
0
DUJE ŽEPINA (TEAMMI6)
99
0
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
191
0
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
148
7
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
17
0
FILIP ČULINA (TEAMMI6)
172
0
TARIK BAKRAĆ (VITEZBK)
106
10
ADRIJAN BAUCH (TEAMMI6)
99
9
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
148
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
17
3
FILIP ČULINA (TEAMMI6)
106
3
ADRIJAN BAUCH (TEAMMI6)
17
12
FILIP ČULINA (TEAMMI6)
Medalists
1. FILIP ČULINA, TEAM-MI6
2. ADRIJAN BAUCH, TEAM-MI6
3. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MARKO SMOLIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti -47
97
6
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
18
8
FILIP ČULINA (TEAMMI6)
94
ANDREAS HLAD (TIGAR)
18
4
FILIP ČULINA (TEAMMI6)
94
3
ANDREAS HLAD (TIGAR)
Medalists
1. FILIP ČULINA, TEAM-MI6
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. LEOPOLD KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
109
11
FILIP ČULINA (TEAMMI6)
147
8
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
192
ROKO VULETA (DRAGA)
109
7
FILIP ČULINA (TEAMMI6)
192
2
ROKO VULETA (DRAGA)
Medalists
1. FILIP ČULINA, TEAM-MI6
2. ROKO VULETA, DRAGA
3. LEOPOLD KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
31
6
MARIN TRDIŠEVIĆ (TEAMMI6)
202
0
AJDIN ŠAHMAN (GALAJA)
Medalists
1. MARIN TRDIŠEVIĆ, TEAM-MI6
2. AJDIN ŠAHMAN, TKD GALAJA
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
13
10
BRUNO MIKULIĆ (TEAMMI6)
32
11
MARIN TRDIŠEVIĆ (TEAMMI6)
Medalists
1. MARIN TRDIŠEVIĆ, TEAM-MI6
2. BRUNO MIKULIĆ, TEAM-MI6
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
102
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
14
0
BRUNO MIKULIĆ (TEAMMI6)
Medalists
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. BRUNO MIKULIĆ, TEAM-MI6
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
63
6
MARIN ORLOVIĆ (DELTA)
100
10
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
206
1
AMAR ČAUŠEVIĆ (BIHAĆ)
103
11
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
100
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
103
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. AMAR ČAUŠEVIĆ, KBC "Bihać"
3. MARIN ORLOVIĆ, DELTA
PF - Juniori -63
209
0
MARIN TRDIŠEVIĆ (TEAMMI6)
41
6
NIKOLA PERKOVIĆ (TEAMMI6)
Medalists
1. NIKOLA PERKOVIĆ, TEAM-MI6
2. MARIN TRDIŠEVIĆ, TEAM-MI6
3. ----
3. ----