kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1st INTERNATIONAL KICKBOXING TOURNAMET "FRANKO LISICA"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
LK - Seniori
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -47
97
6
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
18
8
FILIP ČULINA (TEAMMI6)
94
ANDREAS HLAD (TIGAR)
18
4
FILIP ČULINA (TEAMMI6)
94
3
ANDREAS HLAD (TIGAR)
Medalists
1. FILIP ČULINA, TEAM-MI6
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. LEOPOLD KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
109
11
FILIP ČULINA (TEAMMI6)
147
8
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
192
ROKO VULETA (DRAGA)
109
7
FILIP ČULINA (TEAMMI6)
192
2
ROKO VULETA (DRAGA)
Medalists
1. FILIP ČULINA, TEAM-MI6
2. ROKO VULETA, DRAGA
3. LEOPOLD KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
31
6
MARIN TRDIŠEVIĆ (TEAMMI6)
202
0
AJDIN ŠAHMAN (GALAJA)
Medalists
1. MARIN TRDIŠEVIĆ, TEAM-MI6
2. AJDIN ŠAHMAN, TKD GALAJA
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
13
10
BRUNO MIKULIĆ (TEAMMI6)
32
11
MARIN TRDIŠEVIĆ (TEAMMI6)
Medalists
1. MARIN TRDIŠEVIĆ, TEAM-MI6
2. BRUNO MIKULIĆ, TEAM-MI6
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
102
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
14
0
BRUNO MIKULIĆ (TEAMMI6)
Medalists
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. BRUNO MIKULIĆ, TEAM-MI6
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
63
6
MARIN ORLOVIĆ (DELTA)
100
10
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
206
1
AMAR ČAUŠEVIĆ (BIHAĆ)
103
11
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
100
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
103
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. AMAR ČAUŠEVIĆ, KBC "Bihać"
3. MARIN ORLOVIĆ, DELTA