kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
19th Bosna and Herzegovina Open - Bihać 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys beginners
PF - Girls beginners
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets begginers (male)
PF - Younger cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets beginners (male)
LC - Older cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
KL - Older cadets beginners (male)
KL - Older cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
FC - Older juniors (male)
FC - Older juniors (female)
LK - Younger juniors (male)
LK - Older juniors (male)
LK - Seniors (male)
TEŽINE / UZRASTI
LC - Juniors (male) -57
LC - Juniors (male) -63
LC - Juniors (male) -69
LC - Juniors (male) -79
LC - Juniors (male) -57
2027
296
3
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
66
0
IVAN GREGURIĆ (GLINA)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. IVAN GREGURIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -63
2029
402
1
ADIS BOSNIĆ (TKD)
480
2
EMIR HADŽIĆ (BIHAĆ)
2030
324
2
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
423
1
AHMED BULJINA (FOJNICA)
2032
480
0
EMIR HADŽIĆ (BIHAĆ)
324
3
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
2. EMIR HADŽIĆ, KBC "Bihać"
3. AHMED BULJINA, KBV FOJNICA
3. ADIS BOSNIĆ, Bosna "ĐEMO" Cazin
LC - Juniors (male) -69
2031
425
0
MEŠA BAKIR (FOJNICA)
471
3
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV MARTINOVIĆ, KUTINA
2. MEŠA BAKIR, KBV FOJNICA
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -79
2033
142
3
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
189
0
FILIP ČULINA (POLAČA)
Osvajači medalja
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. FILIP ČULINA, POLAČA
3. ----
3. ----