kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19th Bosna and Herzegovina Open - Bihać 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
ALFA TEAM
BEREMEND SPORT KFT
Bosna "ĐEMO" Cazin
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
FFS & BUDOKAI
GLINA
Ilidža Sarajevo
JASTREB
K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK POMURJE
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBS SANA 2018
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "Ratnik" Gacko
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV FOJNICA
KBV Kurto
Kick-box klub Prijedor
Klub borilačkih sportova "Rudar"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MARJAN 1975
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SVETI ZOILO
TIGAR, Slunj
TKD Galaja
VELEBIT
VIKTORIA
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Y. cadets begginers (male) -32
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Older cadets (male) -32
PF - Older cadets (female) -60
PF - Y. cadets begginers (male) -32
1030
80
5
MIKA OROS (LAV-MED)
349
2
ALMIN LULIĆ (CAZIN)
1031
254
6
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
369
0
FARIS ABDAGIĆ (CAZIN)
1035
80
9
MIKA OROS (LAV-MED)
254
7
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MIKA OROS, LAV, Medulin
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ALMIN LULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. FARIS ABDAGIĆ, "Tigar" CAZIN
PF - Younger cadets (male) -32
1054
72
8
IVAN UDOVIĆ (LAV)
255
2
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1055
82
5
MIKA OROS (LAV-MED)
158
6
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
1059
72
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
158
0
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MIKA OROS, LAV, Medulin
PF - Older cadets (male) -32
1104
81
0
MIKA OROS (LAV-MED)
12
5
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. MIKA OROS, LAV, Medulin
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -60
1135
7
6
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
108
16
LARA RADOČAJ (TGRSL)
1136
84
0
TEA BELARDI (LAV-MED)
139
7
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
1138
108
5
LARA RADOČAJ (TGRSL)
139
7
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
Medalists
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. TEA BELARDI, LAV, Medulin
3. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula