kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19th Bosna and Herzegovina Open - Bihać 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys beginners
PF - Girls beginners
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets begginers (male)
PF - Younger cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets beginners (male)
LC - Older cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
KL - Older cadets beginners (male)
KL - Older cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
FC - Older juniors (male)
FC - Older juniors (female)
LK - Younger juniors (male)
LK - Older juniors (male)
LK - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Younger cadets (female) -42
1086
273
9
LORENA ZEBA (BTI)
495
7
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
106
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
229
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
150
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
274
LEONARDA DEAK (BTI)
146
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
169
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
381
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
1088
273
0
LORENA ZEBA (BTI)
106
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1089
229
0
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
150
0
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
1090
274
0
LEONARDA DEAK (BTI)
146
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1091
169
1
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
381
3
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
1092
106
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
229
2
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
1093
274
7
LEONARDA DEAK (BTI)
381
6
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
1095
106
8
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
274
1
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. TARA GAĆEŠA, KUTINA
3. LAMIJA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN