kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Kutina Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Ratnik" Gacko
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BURA
BUŠIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
GLADIJATOR
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Bad Boys" Teslić
KBK Murska Sobota
KBS Borac Jelah
KBS Feniks Tuzla
KBS Patriot Sarajevo
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KBV TEPANJE
Kick boxing club PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SVETI DUH
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -37
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -63
PF - Mlađi kadeti -37
2010
528
4
MARINO STORIĆ (HBD)
465
2
VLADIMIR KANZOV (MASARU)
2011A
615
7
EMANUEL SUROP (DRAGA)
709
5
JAVOR MARIK (MASARU)
2012
62
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
66
1
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
456
SIMEON DRAGANOV (MASARU)
2013
531
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
460
8
MIHAIL TZVETKOV (MASARU)
200
ANTONIO ILIEV (RADULOV)
2014
380
8
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
125
6
ALEX VOZELJ (PDKZ)
440
VLADIMIR NENOV (MASARU)
2015
528
4
MARINO STORIĆ (HBD)
615
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2016
62
13
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
456
4
SIMEON DRAGANOV (MASARU)
2017
460
4
MIHAIL TZVETKOV (MASARU)
200
6
ANTONIO ILIEV (RADULOV)
2018
380
0
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
440
6
VLADIMIR NENOV (MASARU)
2019
528
0
MARINO STORIĆ (HBD)
62
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2020
200
1
ANTONIO ILIEV (RADULOV)
440
2
VLADIMIR NENOV (MASARU)
2022
62
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
440
0
VLADIMIR NENOV (MASARU)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. VLADIMIR NENOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. MARINO STORIĆ, HBD
3. ANTONIO ILIEV, teamRADULOV
LC - Stariji kadeti -47
4014
367
2
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
482
1
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
4015
611
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
427
3
LUKA GUDELJ (GACKORA)
4018
367
3
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
427
0
LUKA GUDELJ (GACKORA)
Medalists
1. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
2. LUKA GUDELJ, "Ratnik" Gacko
3. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. RENE KALIMAN, DRAGA
LC - Stariji kadeti -63
4023
589
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
345
0
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
4025
613
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
625
0
JAKA PODGORŠEK (TEPANJE)
4026
585
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
15
1
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
413
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
4027
589
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
613
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
4028
585
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
413
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
4030
589
2
TONI PREMIĆ (PRETORI)
585
1
ENIO DUKIC (PRETORI)
Medalists
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
KL - Stariji kadeti -47
4042
368
3
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
400
0
MATIJA KUHARIĆ (ARMUS)
382
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
4043
612
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
426
3
LUKA GUDELJ (GACKORA)
285
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
4044
368
3
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
382
0
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
4045
426
3
LUKA GUDELJ (GACKORA)
285
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
4047
368
2
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
426
1
LUKA GUDELJ (GACKORA)
Medalists
1. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
2. LUKA GUDELJ, "Ratnik" Gacko
3. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
KL - Stariji kadeti -63
4054
562
0
ZDRAVKO BARIŠIĆ (ARMUS)
614
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
4056
586
0
ENIO DUKIC (PRETORI)
24
3
DEJAN BOŽIČ (KTB KK)
4057
588
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
248
0
ALDIN MASLEŠA (BALKANK)
16
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
4058
614
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
24
0
DEJAN BOŽIČ (KTB KK)
4059
588
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
16
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
4061
614
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
16
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. DEJAN BOŽIČ, KTB Krško
3. TONI PREMIĆ, PRETORIAN