kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Kutina Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Ratnik" Gacko
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BURA
BUŠIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
GLADIJATOR
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Bad Boys" Teslić
KBK Murska Sobota
KBS Borac Jelah
KBS Feniks Tuzla
KBS Patriot Sarajevo
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KBV TEPANJE
Kick boxing club PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SVETI DUH
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
LC - Starije kadetkinje -42
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
PF - Dječaci -32
1062
60
5
PETAR BERVIDA (KUTINA)
117
7
BOTOND CSALA (YOKO SE)
623
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
502
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
542
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1064
431
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
459
7
KRISTIAN HRISTOV (MASARU)
97
LUKA VRES (TKD.SL)
505
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
124
JAKA ROZINA (PDKZ)
1065
117
4
BOTOND CSALA (YOKO SE)
623
6
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1066
502
6
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
542
0
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1067
459
0
KRISTIAN HRISTOV (MASARU)
97
0
LUKA VRES (TKD.SL)
1068
505
11
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
124
6
JAKA ROZINA (PDKZ)
1069
623
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
502
0
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1070
459
5
KRISTIAN HRISTOV (MASARU)
505
4
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1072
502
7
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
459
3
KRISTIAN HRISTOV (MASARU)
Medalists
1. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. KRISTIAN HRISTOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. ----
3. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
PF - Mlađi kadeti -32
2002
529
9
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
123
8
NEJC OSTROŽNIK (PDKZ)
438
VLADIMIR NENOV (MASARU)
439
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
203
DANIEL PACHEMANOV (RADULOV)
527
MARIN RUŽIĆ (HBD)
202
ANTONIO ILIEV (RADULOV)
464
VLADIMIR KANZOV (MASARU)
127
ROK SEJDIJI (PDKZ)
2004
529
5
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
438
11
VLADIMIR NENOV (MASARU)
2005
439
3
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
203
6
DANIEL PACHEMANOV (RADULOV)
2006
527
1
MARIN RUŽIĆ (HBD)
202
4
ANTONIO ILIEV (RADULOV)
2007
464
3
VLADIMIR KANZOV (MASARU)
127
1
ROK SEJDIJI (PDKZ)
2008
438
1
VLADIMIR NENOV (MASARU)
203
0
DANIEL PACHEMANOV (RADULOV)
2009
202
4
ANTONIO ILIEV (RADULOV)
464
3
VLADIMIR KANZOV (MASARU)
2011
438
2
VLADIMIR NENOV (MASARU)
202
0
ANTONIO ILIEV (RADULOV)
Medalists
1. VLADIMIR NENOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. ANTONIO ILIEV, teamRADULOV
3. DANIEL PACHEMANOV, teamRADULOV
3. VLADIMIR KANZOV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Mlađe kadetkinje -37
2067
136
6
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
637
0
ANA HUDIN (ORMOŽ)
582
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
2069
74
0
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
192
6
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
111
INEZ BARDOS (YOKO SE)
2070
50
4
ENA ČORAK (KUTINA)
477
1
YANICA HRISTOVA (MASARU)
567
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
624
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
300
ZALA JEREBIC (PTUJ)
2071
136
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
582
1
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
2072
192
6
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
111
0
INEZ BARDOS (YOKO SE)
2073
50
5
ENA ČORAK (KUTINA)
567
8
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
2074
624
13
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
300
2
ZALA JEREBIC (PTUJ)
2075
582
1
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
192
4
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
2076
567
0
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
624
7
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
2078
192
3
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
624
1
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac
LC - Starije kadetkinje -42
4033
305
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
195
0
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
626
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
4035
305
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
626
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
3. ----
KL - Juniori -63
3062
535
3
MATKO SABLJO (SV. DUH)
581
0
LUKA KLIŠANIĆ (ZG)
3063
311
1
DAVID IVŠIĆ (CRO)
525
2
ERIK TOMAC (TGRBROD)
3065
535
2
MATKO SABLJO (SV. DUH)
525
1
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. MATKO SABLJO, SVETI DUH
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. LUKA KLIŠANIĆ, ZAGREB
3. DAVID IVŠIĆ, CROATIA
KL - Juniori -69
3064
7
2
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
687
1
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
312
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
86
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
526
ERIK TOMAC (TGRBROD)
3066
7
2
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
312
1
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
3067
86
3
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
526
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
3069
7
3
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
86
0
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ĐURO MARTINOVIĆ, KUTINA
2. TOMISLAV MARTINOVIĆ, KUTINA
3. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
3. ERIK TOMAC, TIGAR BROD