kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Kutina Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Ratnik" Gacko
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BURA
BUŠIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
GLADIJATOR
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Bad Boys" Teslić
KBK Murska Sobota
KBS Borac Jelah
KBS Feniks Tuzla
KBS Patriot Sarajevo
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KBV TEPANJE
Kick boxing club PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SVETI DUH
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici -28
PF - Djevojčice početnice -28
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -42
LC - Stariji kadeti -63
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Juniori -57
LC - Juniori -69
LC - Seniori -63
LC - Seniorke +70
KL - Stariji kadeti -63
KL - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -57
KL - Juniori -69
KL - Juniori -84
KL - Juniorke -60
KL - Juniorke +70
KL - Seniori -63
KL - Seniorke -65
LK - Juniori -81
PF - Dječaci početnici -28
1001
420
9
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
167
4
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
450
NIKOLAY VUCHEV (MASARU)
1002
503
7
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
266
6
PÁL KAPUVÁRI (YOKO SE)
253
NINO IBRIĆ (OMIŠALJ)
1003
239
0
LUKA PTIČAR (KUTINA)
446
6
PLAMEN BOJINOV (MASARU)
161
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
173
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
249
FABIAN FUGOŠIĆ (OMIŠALJ)
1004
420
10
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
450
5
NIKOLAY VUCHEV (MASARU)
1005
503
7
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
253
3
NINO IBRIĆ (OMIŠALJ)
1006
446
6
PLAMEN BOJINOV (MASARU)
161
0
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
1007
173
6
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
249
0
FABIAN FUGOŠIĆ (OMIŠALJ)
1008
420
10
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
503
6
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
1009
446
6
PLAMEN BOJINOV (MASARU)
173
0
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
1011
420
0
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
446
6
PLAMEN BOJINOV (MASARU)
Medalists
1. PLAMEN BOJINOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. ANTONIO SUŠILO, BUDOKAI LABIN
3. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI, LAV, Pula
3. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
PF - Djevojčice početnice -28
1031
240
0
MARTINA PREBEG (KUTINA)
268
6
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
416
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
538
SARA BOBAN (MAWASHI)
633
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
1034
268
13
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
416
2
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
1035
538
5
SARA BOBAN (MAWASHI)
633
2
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
1037
268
0
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
538
4
SARA BOBAN (MAWASHI)
Medalists
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS
3. ELENA HUDIN, KBV Ormož
3. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Dječaci -22
1049
478
7
ALEKSANDAR DELCHEV (MASARU)
163
1
ROKO KRSTIĆ (KRAPINA)
1050
444
13
PLAMEN BOJINOV (MASARU)
58
3
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
1052
478
0
ALEKSANDAR DELCHEV (MASARU)
444
6
PLAMEN BOJINOV (MASARU)
Medalists
1. PLAMEN BOJINOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. ALEKSANDAR DELCHEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. PATRIK ŠIMUNOVIĆ, KUTINA
3. ROKO KRSTIĆ, KRAPINA
PF - Dječaci -28
1058
59
4
PATRIK ŠULC (KUTINA)
378
2
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
428
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
99
BORNA ŠARIĆ (LAV)
381
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
1060
59
1
PATRIK ŠULC (KUTINA)
428
6
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1061
99
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
381
0
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
1063
428
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
99
7
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. PATRIK TOPOLOVEC, KRAPINA
3. PATRIK ŠULC, KUTINA
PF - Dječaci -32
1062
60
5
PETAR BERVIDA (KUTINA)
117
7
BOTOND CSALA (YOKO SE)
623
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
502
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
542
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1064
431
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
459
7
KRISTIAN HRISTOV (MASARU)
97
LUKA VRES (TKD.SL)
505
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
124
JAKA ROZINA (PDKZ)
1065
117
4
BOTOND CSALA (YOKO SE)
623
6
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1066
502
6
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
542
0
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1067
459
0
KRISTIAN HRISTOV (MASARU)
97
0
LUKA VRES (TKD.SL)
1068
505
11
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
124
6
JAKA ROZINA (PDKZ)
1069
623
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
502
0
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1070
459
5
KRISTIAN HRISTOV (MASARU)
505
4
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1072
502
7
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
459
3
KRISTIAN HRISTOV (MASARU)
Medalists
1. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. KRISTIAN HRISTOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. ----
3. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
PF - Dječaci +32
1071
544
1
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
481
5
DEIAN TRIFONOV (MASARU)
53
LUKA GAMAUF (KUTINA)
414
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
453
PETAR ARNAUDOV (MASARU)
1073
486
0
LUKA PEROŠ (BUŠIDO)
697
6
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
171
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
507
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
469
KRISTIAN TSENKOV (MASARU)
1074
481
3
DEIAN TRIFONOV (MASARU)
53
0
LUKA GAMAUF (KUTINA)
1075
414
3
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
453
9
PETAR ARNAUDOV (MASARU)
1076
697
7
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
171
0
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
1077
507
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
469
0
KRISTIAN TSENKOV (MASARU)
1078
481
6
DEIAN TRIFONOV (MASARU)
453
0
PETAR ARNAUDOV (MASARU)
1079
697
6
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
507
5
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1081
481
1
DEIAN TRIFONOV (MASARU)
697
8
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
2. DEIAN TRIFONOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. IVAN MARETIĆ, JASTREB
3. PETAR ARNAUDOV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Mlađi kadeti -37
2010
528
4
MARINO STORIĆ (HBD)
465
2
VLADIMIR KANZOV (MASARU)
2011A
615
7
EMANUEL SUROP (DRAGA)
709
5
JAVOR MARIK (MASARU)
2012
62
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
66
1
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
456
SIMEON DRAGANOV (MASARU)
2013
531
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
460
8
MIHAIL TZVETKOV (MASARU)
200
ANTONIO ILIEV (RADULOV)
2014
380
8
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
125
6
ALEX VOZELJ (PDKZ)
440
VLADIMIR NENOV (MASARU)
2015
528
4
MARINO STORIĆ (HBD)
615
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2016
62
13
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
456
4
SIMEON DRAGANOV (MASARU)
2017
460
4
MIHAIL TZVETKOV (MASARU)
200
6
ANTONIO ILIEV (RADULOV)
2018
380
0
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
440
6
VLADIMIR NENOV (MASARU)
2019
528
0
MARINO STORIĆ (HBD)
62
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2020
200
1
ANTONIO ILIEV (RADULOV)
440
2
VLADIMIR NENOV (MASARU)
2022
62
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
440
0
VLADIMIR NENOV (MASARU)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. VLADIMIR NENOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. MARINO STORIĆ, HBD
3. ANTONIO ILIEV, teamRADULOV
PF - Mlađi kadeti -42
2021
68
12
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
54
4
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
463
JAVOR MARIK (MASARU)
2023
462
4
MIHAIL TZVETKOV (MASARU)
180
5
PETAR MATIĆ (KBK)
436
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2024
457
0
SIMEON DRAGANOV (MASARU)
75
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
303
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
430
PETAR DIMITROV (MASARU)
51
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
2025
68
7
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
463
4
JAVOR MARIK (MASARU)
2026
180
6
PETAR MATIĆ (KBK)
436
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2027
75
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
303
2
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
2028
430
6
PETAR DIMITROV (MASARU)
51
0
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
2029
68
2
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
180
3
PETAR MATIĆ (KBK)
2030
75
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
430
5
PETAR DIMITROV (MASARU)
2032
180
4
PETAR MATIĆ (KBK)
75
5
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. PETAR MATIĆ, LEGEND
3. PETAR DIMITROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. IVAN AMBROZIC, 2002 - Odzak
PF - Mlađi kadeti -47
2031
105
7
BALINT NAGY (YOKO SE)
474
0
ANDREY GALINOV (MASARU)
363
LEONARDO ČVEK (BTI)
2033
545
3
LEON NOLA (MAWASHI)
619
5
TEO GRGIĆ (2002BIH)
419
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
2034
107
5
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
432
3
PETAR DIMITROV (MASARU)
70
KARLO NOVAK (KUTINA)
245
KARLO LACKO (BUŠIDO)
627
PRESLAV AVRAMOV (RADULOV)
2035
105
2
BALINT NAGY (YOKO SE)
363
5
LEONARDO ČVEK (BTI)
2036
619
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
419
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
2037
107
6
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
70
0
KARLO NOVAK (KUTINA)
2038
245
4
KARLO LACKO (BUŠIDO)
627
3
PRESLAV AVRAMOV (RADULOV)
2039
363
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
419
5
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
2040
107
6
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
245
0
KARLO LACKO (BUŠIDO)
2042
419
4
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
107
2
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. BENCE SOLYMOSI, Yoko Kick-box Team
3. LEONARDO ČVEK, BTI
3. KARLO LACKO, BUŠIDO
PF - Mlađi kadeti +47
2041
696
4
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
108
5
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
57
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
56
MATKO PREBEG (KUTINA)
571
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
2043
520
0
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
475
0
ANDREY GALINOV (MASARU)
510
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
87
KARLO NOVAK (KUTINA)
298
TILEN REPINA (PTUJ)
2044
76
5
TEO GRGIĆ (2002BIH)
106
3
BALINT NAGY (YOKO SE)
487
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
71
JAN KOSINA (KUTINA)
244
DAVID KOS (BUŠIDO)
2045
390
3
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
206
1
PRESLAV AVRAMOV (RADULOV)
524
DINO IVAS (HBD)
55
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
119
ERIK LAZAR (YOKO SE)
2046
108
6
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
57
0
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
2047
56
3
MATKO PREBEG (KUTINA)
571
1
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
2048
475
1
ANDREY GALINOV (MASARU)
510
11
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
2049
87
0
KARLO NOVAK (KUTINA)
298
6
TILEN REPINA (PTUJ)
2050
76
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
487
1
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
2051
71
0
JAN KOSINA (KUTINA)
244
6
DAVID KOS (BUŠIDO)
2052
390
5
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
524
4
DINO IVAS (HBD)
2053
55
1
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
119
7
ERIK LAZAR (YOKO SE)
2054
108
4
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
56
3
MATKO PREBEG (KUTINA)
2055
510
4
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
298
3
TILEN REPINA (PTUJ)
2056
76
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
244
0
DAVID KOS (BUŠIDO)
2057
390
4
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
119
7
ERIK LAZAR (YOKO SE)
2058
108
0
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
510
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
2059
76
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
119
5
ERIK LAZAR (YOKO SE)
2061
510
9
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
119
3
ERIK LAZAR (YOKO SE)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. ERIK LAZAR, Yoko Kick-box Team
3. BENCE SOLYMOSI, Yoko Kick-box Team
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
PF - Mlađe kadetkinje -32
2062
321
10
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
360
11
ELENA ČVEK (BTI)
2063
49
5
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
476
1
YANICA HRISTOVA (MASARU)
2064
657
3
ANA JOVIĆ (BURA)
110
11
INEZ BARDOS (YOKO SE)
706
LUCIJA BOTICA (KBK)
2065
360
2
ELENA ČVEK (BTI)
49
5
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
2066
110
10
INEZ BARDOS (YOKO SE)
706
3
LUCIJA BOTICA (KBK)
2068
49
2
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
110
4
INEZ BARDOS (YOKO SE)
Medalists
1. INEZ BARDOS, Yoko Kick-box Team
2. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. LUCIJA BOTICA, LEGEND
3. ELENA ČVEK, BTI
PF - Mlađe kadetkinje -37
2067
136
6
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
637
0
ANA HUDIN (ORMOŽ)
582
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
2069
74
0
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
192
6
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
111
INEZ BARDOS (YOKO SE)
2070
50
4
ENA ČORAK (KUTINA)
477
1
YANICA HRISTOVA (MASARU)
567
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
624
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
300
ZALA JEREBIC (PTUJ)
2071
136
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
582
1
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
2072
192
6
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
111
0
INEZ BARDOS (YOKO SE)
2073
50
5
ENA ČORAK (KUTINA)
567
8
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
2074
624
13
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
300
2
ZALA JEREBIC (PTUJ)
2075
582
1
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
192
4
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
2076
567
0
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
624
7
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
2078
192
3
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
624
1
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađe kadetkinje -42
2077
160
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
472
0
STEFANI PORODINSKA (MASARU)
264
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
2079
61
1
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
193
7
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
578
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
2080
304
8
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
466
2
NIKOL DIMITROVA (MASARU)
362
LEONARDA DEAK (BTI)
583
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
488
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2081
160
5
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
264
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
2082
193
6
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
578
0
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
2083
304
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
362
0
LEONARDA DEAK (BTI)
2084
583
1
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
488
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2085
160
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
193
1
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
2086
304
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
583
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
2088
193
4
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
583
2
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Starije kadetkinje -42
3032
691
5
LEONA BARTOLIN (NINJA)
194
0
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
52
LARA GAMAUF (KUTINA)
3033
172
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
473
0
STEFANI PORODINSKA (MASARU)
579
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
3034
691
6
LEONA BARTOLIN (NINJA)
52
0
LARA GAMAUF (KUTINA)
3035
172
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
579
0
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
3037
691
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
172
1
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. MARGARETA MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. LARA GAMAUF, KUTINA
LC - Stariji kadeti -63
4023
589
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
345
0
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
4025
613
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
625
0
JAKA PODGORŠEK (TEPANJE)
4026
585
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
15
1
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
413
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
4027
589
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
613
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
4028
585
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
413
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
4030
589
2
TONI PREMIĆ (PRETORI)
585
1
ENIO DUKIC (PRETORI)
Medalists
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
LC - Starije kadetkinje +65
4041
6
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
594
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
LC - Juniori -57
4001
143
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
685
0
ANTE KULAŠ (POLAČA)
10
LUKA DESIĆ (KUTINA)
4003
143
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
10
0
LUKA DESIĆ (KUTINA)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. LUKA DESIĆ, KUTINA
3. ANTE KULAŠ, POLAČA
3. ----
LC - Juniori -69
4004
641
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
8
3
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
4005
85
0
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
682
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
4007
8
1
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
682
2
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
Medalists
1. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. ĐURO MARTINOVIĆ, KUTINA
3. TOMISLAV MARTINOVIĆ, KUTINA
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
LC - Seniori -63
4009
681
0
ALEN BRAČKO (TEPANJE)
4
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
Medalists
1. ALEN BRAČKO, KBV TEPANJE
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Seniorke +70
4011
674
0
MERIMA ALIČIĆ (BORAC)
690
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
Medalists
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. MERIMA ALIČIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
4054
562
0
ZDRAVKO BARIŠIĆ (ARMUS)
614
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
4056
586
0
ENIO DUKIC (PRETORI)
24
3
DEJAN BOŽIČ (KTB KK)
4057
588
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
248
0
ALDIN MASLEŠA (BALKANK)
16
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
4058
614
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
24
0
DEJAN BOŽIČ (KTB KK)
4059
588
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
16
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
4061
614
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
16
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. DEJAN BOŽIČ, KTB Krško
3. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
KL - Starije kadetkinje +65
4079
5
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
595
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Juniori -57
3059
9
0
LUKA DESIĆ (KUTINA)
512
3
LUKA BUBANOVIĆ (JASTREB)
144
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
3061
512
0
LUKA BUBANOVIĆ (JASTREB)
144
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. LUKA BUBANOVIĆ, JASTREB
3. LUKA DESIĆ, KUTINA
3. ----
KL - Juniori -69
3064
7
2
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
687
1
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
312
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
86
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
526
ERIK TOMAC (TGRBROD)
3066
7
2
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
312
1
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
3067
86
3
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
526
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
3069
7
3
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
86
0
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ĐURO MARTINOVIĆ, KUTINA
2. TOMISLAV MARTINOVIĆ, KUTINA
3. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
3. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
KL - Juniori -84
3072
704
0
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
17
0
AZIZ MUDROV (KUTINA)
3073
591
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
521
0
KARLO VUKOVIĆ (BIHAĆ)
3075
704
0
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
591
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
Medalists
1. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -60
3076
13
0
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
159
0
UNA MARAVIĆ (TKD.SL)
372
FRANKA SEJDINOVIĆ (KBK SK)
3078
159
0
UNA MARAVIĆ (TKD.SL)
372
0
FRANKA SEJDINOVIĆ (KBK SK)
Medalists
1. FRANKA SEJDINOVIĆ, SISAK
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Juniorke +70
3079
648
0
ANTONELA VRANEŠIĆ (KBK TD)
693
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
649
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
3080
693
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
649
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ANTONELA VRANEŠIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
KL - Seniori -63
5001
3
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
628
0
ALEN BRAČKO (TEPANJE)
313
MARKO KRIZMANIĆ (CRO)
5003
628
3
ALEN BRAČKO (TEPANJE)
313
0
MARKO KRIZMANIĆ (CRO)
Medalists
1. ALEN BRAČKO, KBV TEPANJE
2. MARKO KRIZMANIĆ, CROATIA
3. ----
3. ----
KL - Seniorke -65
5010
137
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
707
0
ANA MATIJAŠEVIĆ (TOM GYM)
694
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
5012
137
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
694
0
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
Medalists
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
3. ANA MATIJAŠEVIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
LK - Juniori -81
R004
139
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
234
0
ALIS KARIĆ (BALKANK)
19
AZIZ MUDROV (KUTINA)
R029
139
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
19
0
AZIZ MUDROV (KUTINA)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. AZIZ MUDROV, KUTINA
3. ALIS KARIĆ, BALKAN KONJIC
3. ----