kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Kutina Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -84
LC - Seniori -63
LC - Seniori -79
LC - Seniorke +70
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Starije kadetkinje +65
LC - Stariji kadeti -42
4012
442
3
NIKOLAI PETROV (MASARU)
256
0
ROKO PALATINUŠ (KBK)
4013
435
3
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
576
0
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
4016
442
0
NIKOLAI PETROV (MASARU)
435
3
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
Medalists
1. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. NIKOLAI PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ROKO PALATINUŠ, LEGEND
LC - Stariji kadeti -47
4014
367
2
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
482
1
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
4015
611
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
427
3
LUKA GUDELJ (GACKORA)
4018
367
3
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
427
0
LUKA GUDELJ (GACKORA)
Medalists
1. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
2. LUKA GUDELJ, "Ratnik" Gacko
3. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. RENE KALIMAN, DRAGA
LC - Stariji kadeti -52
4017
342
3
BARTUL BAKICA (LOTUS)
365
0
DINO BABAC (ZOILO)
607
LUKA SMOLIC (PRETORI)
4019
342
3
BARTUL BAKICA (LOTUS)
607
0
LUKA SMOLIC (PRETORI)
Medalists
1. BARTUL BAKICA, LOTUS
2. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
3. DINO BABAC, SVETI ZOILO
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
4020
498
1
DANIEL BANKO (FUTURA)
695
2
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
647
PERO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
251
NIKLAS AYDUEGUEN DEPIKOLZVANE (OMIŠALJ)
499
GABRIJEL BEŠKER (KBK MOS)
4022
695
3
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
647
0
PERO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
4021
251
0
NIKLAS AYDUEGUEN DEPIKOLZVANE (OMIŠALJ)
499
3
GABRIJEL BEŠKER (KBK MOS)
4024
695
3
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
499
0
GABRIJEL BEŠKER (KBK MOS)
Medalists
1. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
2. GABRIJEL BEŠKER, MOSLAVAC
3. PERO PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. NIKLAS AYDUEGUEN DEPIKOLZVANE, OMIŠALJ
LC - Stariji kadeti -63
4023
589
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
345
0
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
4025
613
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
625
0
JAKA PODGORŠEK (TEPANJE)
4026
585
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
15
1
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
413
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
4027
589
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
613
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
4028
585
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
413
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
4030
589
2
TONI PREMIĆ (PRETORI)
585
1
ENIO DUKIC (PRETORI)
Medalists
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
LC - Stariji kadeti +69
4029
80
3
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
260
0
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
677
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
151
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
495
MIHAEL BANKO (FUTURA)
4031
80
0
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
677
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
4032
151
0
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
495
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
4034
677
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
495
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
Medalists
1. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. MIHAEL BANKO, FUTURA
3. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Starije kadetkinje -42
4033
305
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
195
0
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
626
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
4035
305
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
626
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
3. ----
LC - Starije kadetkinje -46
4036
134
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
348
0
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -50
4037
603
3
LUCIJA MRNJEC (KBK)
377
0
MAJA OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
Medalists
1. LUCIJA MRNJEC, LEGEND
2. MAJA OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
4038
146
3
EDITA BRKIĆ (TEŠANJ)
399
0
KARLA GRBEŠIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. EDITA BRKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. KARLA GRBEŠIĆ, HUS
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -60
4039
104
3
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
556
0
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
Medalists
1. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
2. LORENA GAZILJ, MAWASHI
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -65
4040
409
3
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
371
0
ANELA ĆATIĆ (ODŽAK13)
Medalists
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. ANELA ĆATIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
4041
6
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
594
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
LC - Juniori -57
4001
143
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
685
0
ANTE KULAŠ (POLAČA)
10
LUKA DESIĆ (KUTINA)
4003
143
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
10
0
LUKA DESIĆ (KUTINA)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. LUKA DESIĆ, KUTINA
3. ANTE KULAŠ, POLAČA
3. ----
LC - Juniori -63
4002
346
0
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
261
3
ADAM HERCOG (OMEGA)
Medalists
1. ADAM HERCOG, OMEGA
2. BRUNO CVITANOVIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
LC - Juniori -69
4004
641
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
8
3
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
4005
85
0
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
682
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
4007
8
1
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
682
2
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
Medalists
1. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. ĐURO MARTINOVIĆ, KUTINA
3. TOMISLAV MARTINOVIĆ, KUTINA
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
LC - Juniori -74
4006
686
0
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
517
3
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. ANTE PRTENJAČA, POLAČA
3. ----
3. ----
LC - Juniori -84
4008
590
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
402
0
TIN BAKOTA (HUS-OS)
Medalists
1. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
2. TIN BAKOTA, HUS
3. ----
3. ----
LC - Seniori -63
4009
681
0
ALEN BRAČKO (TEPANJE)
4
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
Medalists
1. ALEN BRAČKO, KBV TEPANJE
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Seniori -79
4010
699
3
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
646
0
LEON VLAŠIČ (ORMOŽ)
Medalists
1. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
2. LEON VLAŠIČ, KBV Ormož
3. ----
3. ----
LC - Seniorke +70
4011
674
0
MERIMA ALIČIĆ (BORAC)
690
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
Medalists
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. MERIMA ALIČIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
4042
368
3
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
400
0
MATIJA KUHARIĆ (ARMUS)
382
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
4043
612
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
426
3
LUKA GUDELJ (GACKORA)
285
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
4044
368
3
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
382
0
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
4045
426
3
LUKA GUDELJ (GACKORA)
285
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
4047
368
2
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
426
1
LUKA GUDELJ (GACKORA)
Medalists
1. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
2. LUKA GUDELJ, "Ratnik" Gacko
3. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
KL - Stariji kadeti -52
4046
606
0
LUKA SMOLIC (PRETORI)
67
3
JASMIN DAJIC (2002BIH)
344
BARTUL BAKICA (LOTUS)
280
DINO BABAC (ZOILO)
155
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
4048
67
3
JASMIN DAJIC (2002BIH)
344
0
BARTUL BAKICA (LOTUS)
4049
280
3
DINO BABAC (ZOILO)
155
0
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
4051
67
0
JASMIN DAJIC (2002BIH)
280
3
DINO BABAC (ZOILO)
Medalists
1. DINO BABAC, SVETI ZOILO
2. JASMIN DAJIC, 2002 - Odzak
3. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
3. BARTUL BAKICA, LOTUS
KL - Stariji kadeti -57
4050
221
3
JERNEJ HORVAT (MSOBOTA)
153
0
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
383
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
20
DEJAN BOŽIČ (KTB KK)
650
MARIO LONČAR (MAWASHI)
4052
221
0
JERNEJ HORVAT (MSOBOTA)
383
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
4053
20
0
DEJAN BOŽIČ (KTB KK)
650
3
MARIO LONČAR (MAWASHI)
4055
383
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
650
0
MARIO LONČAR (MAWASHI)
Medalists
1. PETAR MORIĆ, SVETI MATEJ
2. MARIO LONČAR, MAWASHI
3. JERNEJ HORVAT, KBK Murska Sobota
3. DEJAN BOŽIČ, KTB Krško
KL - Stariji kadeti -63
4054
562
0
ZDRAVKO BARIŠIĆ (ARMUS)
614
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
4056
586
0
ENIO DUKIC (PRETORI)
24
3
DEJAN BOŽIČ (KTB KK)
4057
588
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
248
0
ALDIN MASLEŠA (BALKANK)
16
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
4058
614
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
24
0
DEJAN BOŽIČ (KTB KK)
4059
588
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
16
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
4061
614
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
16
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. DEJAN BOŽIČ, KTB Krško
3. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
KL - Stariji kadeti -69
4060
145
0
NIK MEKE (KTB KK)
72
3
IVAN NOVOSEL (ŠK)
4062
228
3
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
156
0
FARIS MEMIC (ILID-SA)
4063
387
0
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
596
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
4064
513
3
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
65
0
AMIR AJDINI (2002BIH)
4065
72
3
IVAN NOVOSEL (ŠK)
228
0
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
4066
596
1
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
513
2
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
4068
72
0
IVAN NOVOSEL (ŠK)
513
3
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
Medalists
1. DORIAN KUPČINEC, JASTREB
2. IVAN NOVOSEL, ŠKORPION
3. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. OLIVER OZVAČIĆ, IVANIĆ GRAD
KL - Stariji kadeti +69
4067
678
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
496
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
4069
600
0
EDVIN IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
652
3
DUJE IVAS (HBD)
4070
154
0
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
422
3
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
150
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
4071
678
0
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
652
3
DUJE IVAS (HBD)
4072
422
0
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
150
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
4074
652
3
DUJE IVAS (HBD)
150
0
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. DUJE IVAS, HBD
2. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
3. LEON BONNO PERAČIĆ, BUDOKAI
KL - Starije kadetkinje -46
4073
262
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
642
0
ANĐELA VESELINOVIĆ (KBKPRNJ)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. ANĐELA VESELINOVIĆ, Kick boxing club PRNJAVOR
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -50
4075
369
0
MAJA OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
604
3
LUCIJA MRNJEC (KBK)
643
TEODORA NOVIC (KBKPRNJ)
4077
604
3
LUCIJA MRNJEC (KBK)
643
0
TEODORA NOVIC (KBKPRNJ)
Medalists
1. LUCIJA MRNJEC, LEGEND
2. TEODORA NOVIC, Kick boxing club PRNJAVOR
3. MAJA OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
KL - Starije kadetkinje -65
4076
309
3
KLARA PRPIĆ (CRO)
357
0
ANELA ĆATIĆ (ODŽAK13)
220
LEA BERKE (MSOBOTA)
4078
309
1
KLARA PRPIĆ (CRO)
220
2
LEA BERKE (MSOBOTA)
Medalists
1. LEA BERKE, KBK Murska Sobota
2. KLARA PRPIĆ, CROATIA
3. ANELA ĆATIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
KL - Starije kadetkinje +65
4079
5
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
595
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----