kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Kutina Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Juniorke
K1 - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -57
3059
9
0
LUKA DESIĆ (KUTINA)
512
3
LUKA BUBANOVIĆ (JASTREB)
144
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
3061
512
0
LUKA BUBANOVIĆ (JASTREB)
144
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. LUKA BUBANOVIĆ, JASTREB
3. LUKA DESIĆ, KUTINA
3. ----
KL - Juniori -63
3062
535
3
MATKO SABLJO (SV. DUH)
581
0
LUKA KLIŠANIĆ (ZG)
3063
311
1
DAVID IVŠIĆ (CRO)
525
2
ERIK TOMAC (TGRBROD)
3065
535
2
MATKO SABLJO (SV. DUH)
525
1
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. MATKO SABLJO, SVETI DUH
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. LUKA KLIŠANIĆ, ZAGREB
3. DAVID IVŠIĆ, CROATIA
KL - Juniori -69
3064
7
2
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
687
1
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
312
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
86
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
526
ERIK TOMAC (TGRBROD)
3066
7
2
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
312
1
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
3067
86
3
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
526
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
3069
7
3
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
86
0
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ĐURO MARTINOVIĆ, KUTINA
2. TOMISLAV MARTINOVIĆ, KUTINA
3. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
3. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
KL - Juniori -74
3068
534
3
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
89
0
SANDI SITNIK (KTB KK)
536
TONI HUJBER (SV. DUH)
3070
534
3
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
536
0
TONI HUJBER (SV. DUH)
Medalists
1. BORNA ŠOBOTA, SVETI DUH
2. TONI HUJBER, SVETI DUH
3. SANDI SITNIK, KTB Krško
3. ----
KL - Juniori -79
3071
601
0
EMIR IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
518
0
ASMIR HALILOVIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. ASMIR HALILOVIĆ, KBC "Bihać"
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Juniori -84
3072
704
0
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
17
0
AZIZ MUDROV (KUTINA)
3073
591
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
521
0
KARLO VUKOVIĆ (BIHAĆ)
3075
704
0
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
591
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
Medalists
1. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
2. ----
3. ----
3. ----