kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Kutina Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Juniorke
K1 - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -42
4012
442
3
NIKOLAI PETROV (MASARU)
256
0
ROKO PALATINUŠ (KBK)
4013
435
3
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
576
0
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
4016
442
0
NIKOLAI PETROV (MASARU)
435
3
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
Medalists
1. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. NIKOLAI PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ROKO PALATINUŠ, LEGEND
LC - Stariji kadeti -47
4014
367
2
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
482
1
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
4015
611
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
427
3
LUKA GUDELJ (GACKORA)
4018
367
3
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
427
0
LUKA GUDELJ (GACKORA)
Medalists
1. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
2. LUKA GUDELJ, "Ratnik" Gacko
3. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. RENE KALIMAN, DRAGA
LC - Stariji kadeti -52
4017
342
3
BARTUL BAKICA (LOTUS)
365
0
DINO BABAC (ZOILO)
607
LUKA SMOLIC (PRETORI)
4019
342
3
BARTUL BAKICA (LOTUS)
607
0
LUKA SMOLIC (PRETORI)
Medalists
1. BARTUL BAKICA, LOTUS
2. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
3. DINO BABAC, SVETI ZOILO
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
4020
498
1
DANIEL BANKO (FUTURA)
695
2
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
647
PERO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
251
NIKLAS AYDUEGUEN DEPIKOLZVANE (OMIŠALJ)
499
GABRIJEL BEŠKER (KBK MOS)
4022
695
3
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
647
0
PERO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
4021
251
0
NIKLAS AYDUEGUEN DEPIKOLZVANE (OMIŠALJ)
499
3
GABRIJEL BEŠKER (KBK MOS)
4024
695
3
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
499
0
GABRIJEL BEŠKER (KBK MOS)
Medalists
1. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
2. GABRIJEL BEŠKER, MOSLAVAC
3. PERO PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. NIKLAS AYDUEGUEN DEPIKOLZVANE, OMIŠALJ
LC - Stariji kadeti -63
4023
589
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
345
0
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
4025
613
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
625
0
JAKA PODGORŠEK (TEPANJE)
4026
585
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
15
1
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
413
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
4027
589
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
613
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
4028
585
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
413
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
4030
589
2
TONI PREMIĆ (PRETORI)
585
1
ENIO DUKIC (PRETORI)
Medalists
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
LC - Stariji kadeti +69
4029
80
3
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
260
0
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
677
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
151
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
495
MIHAEL BANKO (FUTURA)
4031
80
0
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
677
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
4032
151
0
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
495
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
4034
677
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
495
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
Medalists
1. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. MIHAEL BANKO, FUTURA
3. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj