kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Kutina Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Juniorke
K1 - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -42
3001
441
4
NIKOLAI PETROV (MASARU)
204
3
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
3002
434
2
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
332
0
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
3004
441
6
NIKOLAI PETROV (MASARU)
434
5
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
Medalists
1. NIKOLAI PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
2. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. DANAIL BLAGOEV, teamRADULOV
3. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti -47
3003
109
10
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
218
5
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
3005
546
0
LEON NOLA (MAWASHI)
443
4
NIKOLAI PETROV (MASARU)
3006
366
5
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
437
7
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
3007
658
5
DIEGO ALDIN (BURA)
205
1
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
3008
109
5
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
443
4
NIKOLAI PETROV (MASARU)
3009
437
6
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
658
10
DIEGO ALDIN (BURA)
3012
109
9
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
658
4
DIEGO ALDIN (BURA)
Medalists
1. BENCE SOLYMOSI, Yoko Kick-box Team
2. DIEGO ALDIN, BURA
3. NIKOLAI PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Stariji kadeti -52
3010
577
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
120
10
ERIK LAZAR (YOKO SE)
3011
250
0
MIHAEL JUKIĆ (OMIŠALJ)
122
6
NEJC KOZOLE (PDKZ)
3013
120
3
ERIK LAZAR (YOKO SE)
122
7
NEJC KOZOLE (PDKZ)
Medalists
1. NEJC KOZOLE, PON DO KWAN ZAGORJE
2. ERIK LAZAR, Yoko Kick-box Team
3. MIHAEL JUKIĆ, OMIŠALJ
3. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti -57
3014
364
3
MARTIN MAJSEC (BTI)
207
5
METODI PANDUROV (RADULOV)
3015
497
6
DANIEL BANKO (FUTURA)
700
0
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
3016
252
3
NIKLAS AYDUEGUEN DEPIKOLZVANE (OMIŠALJ)
701
13
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
470
ANTON MILCHEV (MASARU)
3017
207
6
METODI PANDUROV (RADULOV)
497
0
DANIEL BANKO (FUTURA)
3018
701
9
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
470
4
ANTON MILCHEV (MASARU)
3020
207
12
METODI PANDUROV (RADULOV)
701
2
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. METODI PANDUROV, teamRADULOV
2. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
3. DANIEL BANKO, FUTURA
3. ANTON MILCHEV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Stariji kadeti -63
3019
412
8
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
208
5
METODI PANDUROV (RADULOV)
3021
336
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
639
6
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
3022
511
11
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
471
6
ANTON MILCHEV (MASARU)
349
IVAN BATARELO (LOTUS)
3023
412
14
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
639
4
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
3024
511
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
349
0
IVAN BATARELO (LOTUS)
3027
412
11
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
511
12
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. IVAN BATARELO, LOTUS
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
PF - Stariji kadeti -69
3025
79
6
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
514
0
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
3026
640
10
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
574
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
3030
79
8
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
640
6
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
Medalists
1. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
2. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. DORIAN KUPČINEC, JASTREB
3. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti +69
3028
638
5
ALEN BRATINŠČAK (ORMOŽ)
299
0
TIM HEINISCH (PTUJ)
3029
296
6
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
519
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
3031
638
0
ALEN BRATINŠČAK (ORMOŽ)
296
7
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
Medalists
1. NINO BRATUŠEK, PTUJ
2. ALEN BRATINŠČAK, KBV Ormož
3. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. TIM HEINISCH, PTUJ