kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
Castrum Sec Dinamica SE
CBS"Tešanj"Tešanj
City Thong
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
GLINA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBK Murska Sobota
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Storm Gym
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV SEVNICA
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kickboxing klub gong prijedor
Kik boks klub "Imperija" Derventa
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
VELEBIT
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
Zoraj gym
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -63
LC - Juniori -69
KL - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -63
3014
308
0
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
316
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
3016
412
3
ERIK TOMAC (TGRBROD)
232
0
LOVRO ŠTEFANAC (TGRSL)
3017
208
0
MIHAEL PAVLIČIĆ (VUSOKOL)
172
3
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
484
MARKO SESAR (HUS-OS)
3018
316
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
412
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
3019
172
0
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
484
3
MARKO SESAR (HUS-OS)
3021
316
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
484
0
MARKO SESAR (HUS-OS)
Medalists
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. MARKO SESAR, HUS
3. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
LC - Juniori -69
3037
573
3
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
191
0
HEGEDÜS MARCELL (ZSUZSU6)
313
ANDRIJA DINJEŠ (VUSOKOL)
3039
573
3
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
313
0
ANDRIJA DINJEŠ (VUSOKOL)
Medalists
1. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ANDRIJA DINJEŠ, VUKOVARSKI SOKOL
3. HEGEDÜS MARCELL, Castrum Sec Dinamica SE
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
4013
519
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
155
0
DENY ČAVKA (ILID-SA)
4015
207
0
MIHAEL PAVLIČIĆ (VUSOKOL)
363
3
JOSIP NAĐ (ARMUS)
4016
317
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
309
0
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
4017
383
2
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
390
1
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
4018
519
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
363
0
JOSIP NAĐ (ARMUS)
4019
317
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
383
0
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
4021
519
0
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
317
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ALDIN DŽANIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. JOSIP NAĐ, ARMUS