kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
Castrum Sec Dinamica SE
CBS"Tešanj"Tešanj
City Thong
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
GLINA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBK Murska Sobota
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Storm Gym
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV SEVNICA
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kickboxing klub gong prijedor
Kik boks klub "Imperija" Derventa
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
VELEBIT
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
Zoraj gym
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci +32
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Seniorke +70
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -69
LC - Juniorke -65
LC - Seniori -69
LC - Seniori +94
KL - Stariji kadeti +69
LK - Juniori +91
PF - Dječaci +32
1035
406
5
ANDRIJA KNEZEVIC (BROD)
123
7
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
467
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
1037
147
2
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ (LAV)
173
9
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
503
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1038
253
1
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
541
11
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
116
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
563
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
124
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1039
255
6
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
14
7
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
314
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
72
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
162
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1040
254
1
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
540
8
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
235
FRAN KOZJAK (TKD.SL)
466
NIKOLAY BUKOVANSKI (RADULOV)
10
KARLO NOVAK (KUTINA)
1041
123
0
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
467
7
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
1042
173
2
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
503
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1043
541
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
116
0
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
1044
563
10
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
124
3
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1045
14
4
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
314
3
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
1046
72
7
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
162
5
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1047
540
6
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
235
0
FRAN KOZJAK (TKD.SL)
1048
466
3
NIKOLAY BUKOVANSKI (RADULOV)
10
4
KARLO NOVAK (KUTINA)
1049
467
6
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
503
7
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1050
541
10
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
563
3
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1051
14
6
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
72
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1052
540
10
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
10
5
KARLO NOVAK (KUTINA)
1053
503
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
541
10
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1054
14
2
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
540
7
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
1056
541
14
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
540
7
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
2. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
3. DANIEL DJUKIC, TIGAR BROD
3. MATIJA PTIČAR, KUTINA
PF - Mlađi kadeti +47
1112
375
5
LUKA REPULEC (TIGAR)
79
4
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1114
494
3
IVAN TUKA (LAV)
265
8
MILE BRKIĆ (MAWASHI)
1115
530
5
TIM HEINISCH (PTUJ)
469
7
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
1116
26
0
MATKO PREBEG (KUTINA)
537
7
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1117
376
4
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
80
10
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
1118
610
0
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
276
0
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
1119
285
6
LUKA GRAČNER (1994PDK)
264
0
NIKOLA ŠOŠIĆ (MAWASHI)
1120
27
0
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
404
6
FRAN KRIZMANIĆ (GLINA)
1121
375
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
265
0
MILE BRKIĆ (MAWASHI)
1122
469
2
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
537
5
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1123
80
11
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
276
4
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
1124
285
11
LUKA GRAČNER (1994PDK)
404
1
FRAN KRIZMANIĆ (GLINA)
1125
265
2
MILE BRKIĆ (MAWASHI)
537
4
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1126
80
0
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
285
6
LUKA GRAČNER (1994PDK)
1129
537
2
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
285
6
LUKA GRAČNER (1994PDK)
Medalists
1. LUKA GRAČNER, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
3. IVAN JERKOVIĆ, OMEGA
3. MILE BRKIĆ, MAWASHI
PF - Starije kadetkinje -65
2081
507
10
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
613
5
HANA MIDŽIĆ (BIHAC)
2082
542
3
DIANA RAMIĆ (BIHAC)
178
14
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
2084
507
3
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
178
4
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
Medalists
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. NINA NOVAKOVIĆ, HBD
3. DIANA RAMIĆ, "ZINO"
3. HANA MIDŽIĆ, "ZINO"
PF - Seniorke +70
2085
218
13
KARMEN GALAC (VELEBIT)
547
3
SARA PAČIĆ (BIHAC)
409
ANITA ŠANTOR (BROD)
2086
218
6
KARMEN GALAC (VELEBIT)
409
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
Medalists
1. KARMEN GALAC, VELEBIT
2. ANITA ŠANTOR, BROD
3. SARA PAČIĆ, "ZINO"
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
3008
596
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
335
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
3009
517
0
MIHAEL MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
549
0
AHMED KOVAČEVIĆ (BIHAC)
3010
411
2
ERIK TOMAC (TGRBROD)
307
1
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
3011
167
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
223
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
3012
335
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
517
0
MIHAEL MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
3013
411
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
167
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
3015
335
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
411
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. MIHAEL MAJSTOROVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
3020
546
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
496
3
VALENTINO JANJAC (HBD)
343
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
3022
496
0
VALENTINO JANJAC (HBD)
343
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. VALENTINO JANJAC, HBD
3. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
3. ----
LC - Juniorke -65
3048
535
0
NIKOLINA GARIĆ (TGRBROD)
17
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
528
EMINA FERIZOVIĆ (BIHAC)
3050
17
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
528
0
EMINA FERIZOVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. EMINA FERIZOVIĆ, "ZINO"
3. NIKOLINA GARIĆ, TIGAR BROD
3. ----
LC - Seniori -69
3051
407
0
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
558
0
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
405
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
3052
294
3
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
423
0
LUKA BUZO (TGRBROD)
75
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
3053
558
1
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
405
2
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
3054
294
0
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
75
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
3056
405
1
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
75
2
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
2. FRANJO OPAČAK, TIGAR BROD
3. AMAR NUROVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
LC - Seniori +94
3059
612
0
HARIS ALIBEGOVIĆ (BIHAC)
186
3
SZEKSZÁRDI SÁNDOR (BER.)
533
RAMIZ HOŠIĆ (BIHAC)
3061
186
0
SZEKSZÁRDI SÁNDOR (BER.)
533
3
RAMIZ HOŠIĆ (BIHAC)
Medalists
1. RAMIZ HOŠIĆ, "ZINO"
2. SZEKSZÁRDI SÁNDOR, BEREMEND SPORT KFT
3. HARIS ALIBEGOVIĆ, "ZINO"
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
4023
395
3
DANIJEL PESTNER (MSOBOTA)
361
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
262
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
513
DUJE IVAS (HBD)
196
VITO KOŠAR (ŠK)
548
ARMAN SUŠIĆ (BIHAC)
302
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
485
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
394
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
4025
395
0
DANIJEL PESTNER (MSOBOTA)
262
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
4024
513
0
DUJE IVAS (HBD)
196
3
VITO KOŠAR (ŠK)
4026
548
0
ARMAN SUŠIĆ (BIHAC)
302
3
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
4027
485
0
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
394
3
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
4028
262
2
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
196
1
VITO KOŠAR (ŠK)
4029
302
0
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
394
3
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
4031
262
2
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
394
1
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. BORNA ŠOBOTA, SVETI DUH
3. VITO KOŠAR, ŠKORPION
3. TINO PARAVIĆ, DRAGA
LK - Juniori +91
RING023
214
1
JASMIN POTUR (BALKANK)
556
2
HARIS ZJAKIĆ (BIHAC)
Medalists
1. HARIS ZJAKIĆ, "ZINO"
2. JASMIN POTUR, BALKAN KONJIC
3. ----
3. ----