kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
Castrum Sec Dinamica SE
CBS"Tešanj"Tešanj
City Thong
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
GLINA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBK Murska Sobota
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Storm Gym
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV SEVNICA
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kickboxing klub gong prijedor
Kik boks klub "Imperija" Derventa
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
VELEBIT
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
Zoraj gym
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci +32
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Seniorke +70
LC - Juniori -74
KL - Juniori -74
PF - Dječaci +32
1035
406
5
ANDRIJA KNEZEVIC (BROD)
123
7
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
467
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
1037
147
2
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ (LAV)
173
9
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
503
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1038
253
1
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
541
11
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
116
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
563
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
124
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1039
255
6
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
14
7
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
314
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
72
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
162
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1040
254
1
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
540
8
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
235
FRAN KOZJAK (TKD.SL)
466
NIKOLAY BUKOVANSKI (RADULOV)
10
KARLO NOVAK (KUTINA)
1041
123
0
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
467
7
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
1042
173
2
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
503
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1043
541
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
116
0
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
1044
563
10
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
124
3
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1045
14
4
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
314
3
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
1046
72
7
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
162
5
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1047
540
6
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
235
0
FRAN KOZJAK (TKD.SL)
1048
466
3
NIKOLAY BUKOVANSKI (RADULOV)
10
4
KARLO NOVAK (KUTINA)
1049
467
6
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
503
7
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1050
541
10
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
563
3
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1051
14
6
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
72
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1052
540
10
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
10
5
KARLO NOVAK (KUTINA)
1053
503
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
541
10
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1054
14
2
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
540
7
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
1056
541
14
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
540
7
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
2. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
3. DANIEL DJUKIC, TIGAR BROD
3. MATIJA PTIČAR, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -32
2030
90
5
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
268
7
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
183
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
2031
600
0
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
77
6
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
71
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2032
268
7
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
183
3
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
2033
77
3
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
71
5
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2035
268
10
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
71
3
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. KATE ŠTEFANAC, MAWASHI
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
3. NIKOLINA DEVČIĆ, OMEGA
PF - Mlađe kadetkinje -42
2045
379
0
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
575
0
JELENA KUZMANOVIC (0707788)
455
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
2047
182
15
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
91
14
ANA SOVEC (ZMAJ)
324
NIKOL DIMITROVA (MASARU)
2048
274
0
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
526
6
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
34
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
385
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
33
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
2049
379
3
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
455
6
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
2050
182
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
324
1
NIKOL DIMITROVA (MASARU)
2051
526
5
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
34
1
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
2052
385
13
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
33
2
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
2053
455
4
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
182
2
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2054
526
6
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
385
4
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2056
455
1
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
526
4
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
Medalists
1. STAŠA ŠTERN, PTUJ
2. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
3. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje -47
2055
371
6
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
384
7
CVITA KALCINA (VELEBIT)
2057
270
7
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
20
2
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
2058
272
6
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
319
7
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
2059
544
4
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
456
1
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
2060
384
1
CVITA KALCINA (VELEBIT)
270
4
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
2061
319
2
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
544
6
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
2063
270
3
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
544
4
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
Medalists
1. STAŠA ŠTERN, PTUJ
2. MARIJA ŠTEFANAC, MAWASHI
3. ELENA GOSPODINOVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. CVITA KALCINA, VELEBIT
PF - Seniorke +70
2085
218
13
KARMEN GALAC (VELEBIT)
547
3
SARA PAČIĆ (BIHAC)
409
ANITA ŠANTOR (BROD)
2086
218
6
KARMEN GALAC (VELEBIT)
409
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
Medalists
1. KARMEN GALAC, VELEBIT
2. ANITA ŠANTOR, BROD
3. SARA PAČIĆ, "ZINO"
3. ----
LC - Juniori -74
3040
386
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
488
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
498
LUCIANO SVRAČAK (HBD)
3041
499
0
ENRIKO KRLUK (HBD)
168
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
103
VALENTIN POZAIĆ (ZMAJ)
3042
386
1
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
498
2
LUCIANO SVRAČAK (HBD)
3043
168
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
103
0
VALENTIN POZAIĆ (ZMAJ)
3045
498
0
LUCIANO SVRAČAK (HBD)
168
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. LUCIANO SVRAČAK, HBD
3. VALENTIN POZAIĆ, ZMAJ
3. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
KL - Juniori -74
4040
501
0
ENRIKO KRLUK (HBD)
387
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
4042
194
1
PALLÓSI BALÁZS (ZSUZSU6)
359
2
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
4043
396
3
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
104
0
VALENTIN POZAIĆ (ZMAJ)
4044
169
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
227
0
LEONARDO MIKULJAN (TIGAR)
4045
387
2
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
359
1
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
4046
396
1
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
169
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
4048
387
1
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
169
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
3. MIHAEL HALLER, SVETI DUH
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS