kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
Castrum Sec Dinamica SE
CBS"Tešanj"Tešanj
City Thong
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
GLINA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBK Murska Sobota
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Storm Gym
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV SEVNICA
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kickboxing klub gong prijedor
Kik boks klub "Imperija" Derventa
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
VELEBIT
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
Zoraj gym
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -32
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
LC - Juniori -57
PF - Mlađi kadeti -28
1055
323
6
KALOIAN BOJANOV (MASARU)
236
0
STJEPAN OSKOMIĆ (TKD.SL)
1057
434
8
ANTONIO ILIEV (RADULOV)
256
5
LARI SLAKO (MAWASHI)
1058
439
8
DANIEL PACHEMANOV (RADULOV)
259
9
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
1059
107
0
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
293
0
LOVRO KAVZER (1994PDK)
1060
323
1
KALOIAN BOJANOV (MASARU)
434
2
ANTONIO ILIEV (RADULOV)
1061
259
4
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
293
3
LOVRO KAVZER (1994PDK)
1063
434
6
ANTONIO ILIEV (RADULOV)
259
2
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. ANTONIO ILIEV, teamRADULOV
2. MARKO ZELIĆ, MAWASHI
3. KALOIAN BOJANOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. LOVRO KAVZER, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake