kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
2026
590
10
ELENA ČVEK (BTI)
365
3
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
2027
267
6
LEONARDA SLAKO (MAWASHI)
614
4
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
2029
590
10
ELENA ČVEK (BTI)
267
5
LEONARDA SLAKO (MAWASHI)
Medalists
1. ELENA ČVEK, BTI
2. LEONARDA SLAKO, MAWASHI
3. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula
PF - Mlađe kadetkinje -32
2030
90
5
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
268
7
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
183
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
2031
600
0
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
77
6
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
71
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2032
268
7
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
183
3
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
2033
77
3
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
71
5
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2035
268
10
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
71
3
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. KATE ŠTEFANAC, MAWASHI
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
3. NIKOLINA DEVČIĆ, OMEGA
PF - Mlađe kadetkinje -37
2034
454
6
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
518
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
269
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
2036
60
0
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
78
6
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
170
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2037
41
1
NIKOL DIMITROVA (MASARU)
189
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
589
LEONARDA DEAK (BTI)
2038
275
0
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
315
7
LEONA BARTOLIN (NINJA)
242
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
2039
454
6
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
269
1
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
2040
78
0
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
170
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2041
189
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
589
0
LEONARDA DEAK (BTI)
2042
315
4
LEONA BARTOLIN (NINJA)
242
3
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
2043
454
2
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
170
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2044
189
2
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
315
1
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2046
170
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
189
1
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
PF - Mlađe kadetkinje -42
2045
379
0
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
575
0
JELENA KUZMANOVIC (0707788)
455
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
2047
182
15
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
91
14
ANA SOVEC (ZMAJ)
324
NIKOL DIMITROVA (MASARU)
2048
274
0
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
526
6
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
34
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
385
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
33
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
2049
379
3
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
455
6
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
2050
182
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
324
1
NIKOL DIMITROVA (MASARU)
2051
526
5
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
34
1
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
2052
385
13
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
33
2
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
2053
455
4
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
182
2
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2054
526
6
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
385
4
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2056
455
1
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
526
4
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
Medalists
1. STAŠA ŠTERN, PTUJ
2. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
3. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje -47
2055
371
6
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
384
7
CVITA KALCINA (VELEBIT)
2057
270
7
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
20
2
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
2058
272
6
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
319
7
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
2059
544
4
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
456
1
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
2060
384
1
CVITA KALCINA (VELEBIT)
270
4
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
2061
319
2
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
544
6
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
2063
270
3
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
544
4
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
Medalists
1. STAŠA ŠTERN, PTUJ
2. MARIJA ŠTEFANAC, MAWASHI
3. ELENA GOSPODINOVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. CVITA KALCINA, VELEBIT
PF - Mlađe kadetkinje +47
2062
175
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
271
0
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
531
ANITA KOKOT (PTUJ)
244
EMINA HOTI (BURA)
165
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
2064
310
8
LEA LONČAR (DRAGA)
321
6
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
380
ROKA PULJAK (TIGAR)
171
EMA KATIĆ (TGRSL)
273
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
2065
175
11
LARA RADOČAJ (TGRSL)
531
1
ANITA KOKOT (PTUJ)
2066
244
1
EMINA HOTI (BURA)
165
4
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
2067
310
6
LEA LONČAR (DRAGA)
380
0
ROKA PULJAK (TIGAR)
2068
171
0
EMA KATIĆ (TGRSL)
273
7
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
2069
175
10
LARA RADOČAJ (TGRSL)
165
5
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
2070
310
0
LEA LONČAR (DRAGA)
273
6
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
2072
175
4
LARA RADOČAJ (TGRSL)
273
12
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
Medalists
1. LORENA GAZILJ, MAWASHI
2. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. LEA LONČAR, DRAGA
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC