kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -42
1089
263
5
LEON NOLA (MAWASHI)
527
6
TILEN REPINA (PTUJ)
325
NIKOLAI PETROV (MASARU)
121
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
237
IVAN RONČEVIĆ (TKD.SL)
578
SIMO BERETA (0707788)
238
FILIP MEDVEDOVIĆ (TKD.SL)
328
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
30
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1091
603
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
539
0
NEJC PODGORŠEK (PTUJ)
430
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
81
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
604
KARLO NOVAK (KUTINA)
202
TONI SIČANICA (IVNCG)
240
FRAN ĐURO KOVAČ (TKD.SL)
326
PETAR AVRAMOV (MASARU)
564
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1092
527
4
TILEN REPINA (PTUJ)
325
2
NIKOLAI PETROV (MASARU)
1093
121
6
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
237
0
IVAN RONČEVIĆ (TKD.SL)
1094
578
0
SIMO BERETA (0707788)
238
0
FILIP MEDVEDOVIĆ (TKD.SL)
1095
328
4
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
30
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1096
539
0
NEJC PODGORŠEK (PTUJ)
430
4
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
1097
81
12
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
604
10
KARLO NOVAK (KUTINA)
1098
202
7
TONI SIČANICA (IVNCG)
240
0
FRAN ĐURO KOVAČ (TKD.SL)
1099
326
0
PETAR AVRAMOV (MASARU)
564
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1100
527
3
TILEN REPINA (PTUJ)
121
1
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
1101
238
1
FILIP MEDVEDOVIĆ (TKD.SL)
328
10
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
1102
430
7
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
81
5
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
1103
202
2
TONI SIČANICA (IVNCG)
564
8
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1104
527
5
TILEN REPINA (PTUJ)
328
4
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
1105
430
1
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
564
4
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1107
527
3
TILEN REPINA (PTUJ)
564
2
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. ALEKSANDAR AVRAMOV, teamRADULOV