kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Dječaci +32
1035
406
5
ANDRIJA KNEZEVIC (BROD)
123
7
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
467
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
1037
147
2
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ (LAV)
173
9
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
503
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1038
253
1
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
541
11
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
116
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
563
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
124
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1039
255
6
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
14
7
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
314
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
72
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
162
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1040
254
1
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
540
8
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
235
FRAN KOZJAK (TKD.SL)
466
NIKOLAY BUKOVANSKI (RADULOV)
10
KARLO NOVAK (KUTINA)
1041
123
0
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
467
7
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
1042
173
2
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
503
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1043
541
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
116
0
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
1044
563
10
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
124
3
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1045
14
4
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
314
3
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
1046
72
7
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
162
5
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1047
540
6
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
235
0
FRAN KOZJAK (TKD.SL)
1048
466
3
NIKOLAY BUKOVANSKI (RADULOV)
10
4
KARLO NOVAK (KUTINA)
1049
467
6
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
503
7
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1050
541
10
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
563
3
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1051
14
6
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
72
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1052
540
10
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
10
5
KARLO NOVAK (KUTINA)
1053
503
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
541
10
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1054
14
2
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
540
7
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
1056
541
14
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
540
7
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
2. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
3. DANIEL DJUKIC, TIGAR BROD
3. MATIJA PTIČAR, KUTINA