kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -42
KL - Juniori -84
KL - Juniorke -50
KL - Seniori -89
LK - Juniori -75
K1 - Juniori -75
PF - Djevojčice +32
3038
286
4
LINA RADMAN (IVNCG)
183
9
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
41
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
337
LEONARDA DEAK (BTI)
233
STILIANA ILIEVA (RADULOV)
287
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
212
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
344
MELANI HALAPIR (BTI)
294
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
3040
183
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
41
4
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
3041
337
1
LEONARDA DEAK (BTI)
233
2
STILIANA ILIEVA (RADULOV)
3042
287
1
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
212
5
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
3043
344
1
MELANI HALAPIR (BTI)
294
10
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
3044
183
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
233
3
STILIANA ILIEVA (RADULOV)
3045
212
9
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
294
2
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
3047
183
1
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
212
2
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. LANA GRBAVAC, MAWASHI
3. STILIANA ILIEVA, teamRADULOV
PF - Mlađi kadeti -28
3046
10
2
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
288
8
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
38
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
221
MARTIN IVANOV (RADULOV)
193
IVAN UDOVIĆ (LAV)
3048
288
0
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
38
6
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
3049
221
0
MARTIN IVANOV (RADULOV)
193
8
IVAN UDOVIĆ (LAV)
3051
38
10
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
193
1
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. VIKTOR GROZDANOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. MARTIN IVANOV, teamRADULOV
PF - Mlađi kadeti -32
3050
474
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
222
0
MARTIN IVANOV (RADULOV)
3052
407
6
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
291
0
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
3053
157
2
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
121
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
3054
40
8
NIKOLAI PETROV (MASARU)
289
5
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
3055
474
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
407
0
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
3056
121
3
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
40
0
NIKOLAI PETROV (MASARU)
3058
474
7
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
121
10
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. NIKOLAI PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Mlađi kadeti -42
3071
290
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
184
8
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
30
MATEJ VRANEK (KOPER)
3073
379
0
LENART JAN (PTUJ)
326
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
306
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3074
386
8
TILEN REPINA (PTUJ)
257
2
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
216
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
97
NEJC KOZOLE (PDKZ)
443
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
3075
184
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
30
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
3076
326
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
306
1
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3077
386
1
TILEN REPINA (PTUJ)
216
5
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
3078
97
6
NEJC KOZOLE (PDKZ)
443
0
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
3079
184
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
326
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
3080
216
7
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
97
2
NEJC KOZOLE (PDKZ)
3082
326
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
216
1
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
Medalists
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. NEJC KOZOLE, PON DO KWAN ZAGORJE
KL - Juniori -84
1063
292
0
IVAN LAKUŠ (IVNCG)
497
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
345
TOMISLAV ŠEKETA (TIGAR)
1065
497
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
345
0
TOMISLAV ŠEKETA (TIGAR)
Medalists
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. TOMISLAV ŠEKETA, TIGAR, Karlovac
3. IVAN LAKUŠ, IVANIĆ GRAD
3. ----
KL - Juniorke -50
1068
293
0
PETRA DOKMANIĆ (IVNCG)
325
0
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. PETRA DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
KL - Seniori -89
1079
445
1
ANĐELKO ABRAMOVIĆ (KBK TD)
502
2
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
37
MARIN LOVRIĆ (IVNCG)
1081
502
1
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
37
2
MARIN LOVRIĆ (IVNCG)
Medalists
1. MARIN LOVRIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. ANĐELKO ABRAMOVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
LK - Juniori -75
RING007
247
0
ANDI FRANK (KBRUDAN)
35
3
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. ANTON LJUCOVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ANDI FRANK, RUDAN
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -75
RING017
36
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
400
0
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
245
LUKA CACIC (KBRUDAN)
RING019
36
2
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
245
1
LUKA CACIC (KBRUDAN)
Medalists
1. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
2. LUKA CACIC, RUDAN
3. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
3. ----