kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje +47
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -52
PF - Mlađi kadeti -42
3071
290
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
184
8
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
30
MATEJ VRANEK (KOPER)
3073
379
0
LENART JAN (PTUJ)
326
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
306
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3074
386
8
TILEN REPINA (PTUJ)
257
2
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
216
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
97
NEJC KOZOLE (PDKZ)
443
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
3075
184
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
30
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
3076
326
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
306
1
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3077
386
1
TILEN REPINA (PTUJ)
216
5
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
3078
97
6
NEJC KOZOLE (PDKZ)
443
0
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
3079
184
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
326
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
3080
216
7
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
97
2
NEJC KOZOLE (PDKZ)
3082
326
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
216
1
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
Osvajači medalja
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. NEJC KOZOLE, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Mlađi kadeti +47
3088
105
10
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
226
2
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
280
ALEX PAULIN (KOPER)
465
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
328
ARMEN HOTI (BURA)
3090
151
6
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
319
0
DUJE ANDRIJAŠEVIĆ (MAWASHI)
196
LOREN DOMBA (LAV)
240
JAKOB KRČELJ (KOPER)
348
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
3091
105
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
280
0
ALEX PAULIN (KOPER)
3092
465
7
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
328
1
ARMEN HOTI (BURA)
3093
151
4
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
196
3
LOREN DOMBA (LAV)
3094
240
7
JAKOB KRČELJ (KOPER)
348
5
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
3095
105
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
465
5
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
3096
151
8
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
240
5
JAKOB KRČELJ (KOPER)
3098
105
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
151
9
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
Osvajači medalja
1. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. JAKOB KRČELJ, KBK Koper
3. NINO BRATUŠEK, PTUJ
PF - Mlađe kadetkinje +47
3121
330
0
EMINA HOTI (BURA)
106
3
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
512
LEA CVITANOVIĆ (MAWASHI)
173
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
352
LEA LONČAR (DRAGA)
3123
106
4
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
512
5
LEA CVITANOVIĆ (MAWASHI)
3124
173
15
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
352
14
LEA LONČAR (DRAGA)
3125
512
3
LEA CVITANOVIĆ (MAWASHI)
173
9
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. LEA CVITANOVIĆ, MAWASHI
3. LEA LONČAR, DRAGA
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
LC - Stariji kadeti -42
1001
389
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
355
3
RENE KALIMAN (DRAGA)
1002
52
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
327
3
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
1004
355
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
327
3
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
Osvajači medalja
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
LC - Stariji kadeti -52
1005
418
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
405
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
449
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1006
329
2
ARMEN HOTI (BURA)
53
1
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
420
PATRIK LICUL (FUTURA)
1007
405
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
449
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1008
329
0
ARMEN HOTI (BURA)
420
3
PATRIK LICUL (FUTURA)
1010
405
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
420
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
Osvajači medalja
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. PATRIK LICUL, FUTURA
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. ARMEN HOTI, BURA