kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Juniorke -65
PF - Juniorke +70
PF - Seniorke +70
LC - Stariji kadeti -69
LC - Juniori -69
LC - Juniorke -70
PF - Juniorke -65
2047
99
6
TINA BALOH (PDKZ)
179
2
KARMEN GALAC (VELEBIT)
509
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
2049
99
3
TINA BALOH (PDKZ)
509
1
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. TINA BALOH, PON DO KWAN ZAGORJE
2. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
3. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. ----
PF - Juniorke +70
2048
437
2
ANITA ŠANTOR (BROD)
506
6
KARMEN GALAC (VELEBIT)
259
ANA CESAREC (KRAPINA)
2050
506
13
KARMEN GALAC (VELEBIT)
259
3
ANA CESAREC (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. KARMEN GALAC, VELEBIT
2. ANA CESAREC, KRAPINA
3. ANITA ŠANTOR, BROD
3. ----
PF - Seniorke +70
2053
438
5
ANITA ŠANTOR (BROD)
494
3
ANA CESAREC (KRAPINA)
505
KARMEN GALAC (VELEBIT)
2055
438
2
ANITA ŠANTOR (BROD)
505
12
KARMEN GALAC (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. KARMEN GALAC, VELEBIT
2. ANITA ŠANTOR, BROD
3. ANA CESAREC, KRAPINA
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
1016
182
1
POLEGUBIĆ ANTE (VELEBIT)
55
2
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
428
MARKO DŽIN (PLANET)
1018
55
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
428
3
MARKO DŽIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. POLEGUBIĆ ANTE, VELEBIT
3. ----
LC - Juniori -69
1030
74
0
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
396
0
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
181
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
1032
74
0
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
181
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
2. KARLO STUBIČAN, ZMAJ
3. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
3. ----
LC - Juniorke -70
1038
180
0
KARMEN GALAC (VELEBIT)
457
3
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
16
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
1040
457
0
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
16
0
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. MAJA ČREŠNJOVNJAK, KBK Power kick Murska Sobota
2. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
3. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. ----