kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -32
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
PF - Djevojčice +32
3038
286
4
LINA RADMAN (IVNCG)
183
9
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
41
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
337
LEONARDA DEAK (BTI)
233
STILIANA ILIEVA (RADULOV)
287
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
212
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
344
MELANI HALAPIR (BTI)
294
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
3040
183
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
41
4
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
3041
337
1
LEONARDA DEAK (BTI)
233
2
STILIANA ILIEVA (RADULOV)
3042
287
1
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
212
5
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
3043
344
1
MELANI HALAPIR (BTI)
294
10
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
3044
183
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
233
3
STILIANA ILIEVA (RADULOV)
3045
212
9
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
294
2
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
3047
183
1
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
212
2
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. LANA GRBAVAC, MAWASHI
3. STILIANA ILIEVA, teamRADULOV