kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Djevojčice -25
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađi kadeti -37
3057
353
3
RENE KALIMAN (DRAGA)
122
7
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
3059
42
12
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
378
5
LENART JAN (PTUJ)
3060
351
3
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
20
9
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
3061
215
11
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
305
1
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3062
356
2
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
256
3
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
3063
156
4
NIKOLAI PETROV (MASARU)
96
12
NEJC KOZOLE (PDKZ)
3064
469
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
385
2
TILEN REPINA (PTUJ)
229
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
3065
122
3
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
42
5
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
3066
20
4
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
215
5
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
3067
256
3
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
96
2
NEJC KOZOLE (PDKZ)
3068
385
6
TILEN REPINA (PTUJ)
229
0
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
3069
42
2
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
215
5
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
3070
256
4
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
385
7
TILEN REPINA (PTUJ)
3072
215
8
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
385
1
TILEN REPINA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
2. TILEN REPINA, PTUJ
3. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA