kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
LC - Stariji kadeti -42
FC - Seniori -86
PF - Dječaci -32
3006
220
4
MARTIN IVANOV (RADULOV)
473
12
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
300
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
76
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
390
MARKO GRGIC (2002BIH)
3008
155
8
KALOIAN BOJANOV (MASARU)
472
4
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
282
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
436
TIN KOKOL (ORMOŽ)
336
LEON NOVAK (BTI)
3009
473
11
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
300
1
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
3010
76
4
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
390
0
MARKO GRGIC (2002BIH)
3011
155
3
KALOIAN BOJANOV (MASARU)
282
2
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
3012
436
6
TIN KOKOL (ORMOŽ)
336
0
LEON NOVAK (BTI)
3013
473
7
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
76
4
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
3014
155
1
KALOIAN BOJANOV (MASARU)
436
6
TIN KOKOL (ORMOŽ)
3016
473
8
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
436
6
TIN KOKOL (ORMOŽ)
Osvajači medalja
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TIN KOKOL, KBV Ormož
3. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
3. KALOIAN BOJANOV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Dječaci +32
3015
467
3
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
444
4
PATRIK SLADOVIĆ (KBK TD)
3017
8
0
KARLO NOVAK (KUTINA)
171
7
BORNA STAKOR (KBK MOS)
3018
338
11
LEONARDO ČVEK (BTI)
210
3
GREORGI GREORGIEV (RADULOV)
3019
283
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
370
5
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3020
468
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
228
0
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
3021
199
1
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
369
2
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
3022
9
4
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
320
10
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
3023
439
0
ANDRIJA KNEZEVIC (BROD)
391
6
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
3024
444
2
PATRIK SLADOVIĆ (KBK TD)
171
11
BORNA STAKOR (KBK MOS)
3025
338
3
LEONARDO ČVEK (BTI)
370
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3026
468
2
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
369
0
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
3027
320
4
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
391
3
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
3028
171
3
BORNA STAKOR (KBK MOS)
370
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3029
468
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
320
0
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
3031
171
1
BORNA STAKOR (KBK MOS)
468
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. BARTUL GAVIĆ, MAWASHI
LC - Stariji kadeti -42
1001
389
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
355
3
RENE KALIMAN (DRAGA)
1002
52
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
327
3
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
1004
355
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
327
3
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
Osvajači medalja
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
FC - Seniori -86
RING003
375
0
LUKA KLARIĆ (2002BIH)
490
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
455
OLEKSANDR DZHAFAROV (KBKPKMS)
RING005
490
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
455
0
OLEKSANDR DZHAFAROV (KBKPKMS)
Osvajači medalja
1. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
2. OLEKSANDR DZHAFAROV, KBK Power kick Murska Sobota
3. LUKA KLARIĆ, 2002 - Odzak
3. ----