kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Juniori -79
LC - Seniori -89
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -84
KL - Seniori -89
PF - Stariji kadeti +69
2023
421
2
MIHAEL BANKO (FUTURA)
255
6
FILIP ČULINA (POLAČA)
275
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
424
MARKO DŽIN (PLANET)
251
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
2025
255
2
FILIP ČULINA (POLAČA)
275
7
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
2026
424
8
MARKO DŽIN (PLANET)
251
5
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
2029
275
8
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
424
9
MARKO DŽIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. FILIP ČULINA, POLAČA
LC - Stariji kadeti +69
1019
252
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
429
3
MARKO DŽIN (PLANET)
1020
49
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
498
3
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1021
423
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
175
3
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
373
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
1022
429
3
MARKO DŽIN (PLANET)
498
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1023
175
3
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
373
0
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
1025
429
0
MARKO DŽIN (PLANET)
175
0
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. FILIP PINTARIĆ, HUS
LC - Juniori -79
1034
496
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
453
0
MARTIN ŠPILAK (KBKPKMS)
Osvajači medalja
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. MARTIN ŠPILAK, KBK Power kick Murska Sobota
3. ----
3. ----
LC - Seniori -89
1042
501
3
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
454
0
OLEKSANDR DZHAFAROV (KBKPKMS)
Osvajači medalja
1. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. OLEKSANDR DZHAFAROV, KBK Power kick Murska Sobota
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
1055
91
1
VITO KOŠAR (ŠK)
499
2
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
48
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
1057
499
3
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
48
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
2. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
3. VITO KOŠAR, ŠKORPION
3. ----
KL - Juniori -84
1063
292
0
IVAN LAKUŠ (IVNCG)
497
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
345
TOMISLAV ŠEKETA (TIGAR)
1065
497
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
345
0
TOMISLAV ŠEKETA (TIGAR)
Osvajači medalja
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. TOMISLAV ŠEKETA, TIGAR, Karlovac
3. IVAN LAKUŠ, IVANIĆ GRAD
3. ----
KL - Seniori -89
1079
445
1
ANĐELKO ABRAMOVIĆ (KBK TD)
502
2
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
37
MARIN LOVRIĆ (IVNCG)
1081
502
1
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
37
2
MARIN LOVRIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. MARIN LOVRIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. ANĐELKO ABRAMOVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----