kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -32
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
PF - Juniori -69
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
PF - Seniorke -55
LC - Stariji kadeti -47
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
PF - Mlađi kadeti +47
3088
105
10
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
226
2
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
280
ALEX PAULIN (KOPER)
465
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
328
ARMEN HOTI (BURA)
3090
151
6
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
319
0
DUJE ANDRIJAŠEVIĆ (MAWASHI)
196
LOREN DOMBA (LAV)
240
JAKOB KRČELJ (KOPER)
348
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
3091
105
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
280
0
ALEX PAULIN (KOPER)
3092
465
7
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
328
1
ARMEN HOTI (BURA)
3093
151
4
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
196
3
LOREN DOMBA (LAV)
3094
240
7
JAKOB KRČELJ (KOPER)
348
5
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
3095
105
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
465
5
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
3096
151
8
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
240
5
JAKOB KRČELJ (KOPER)
3098
105
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
151
9
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
Medalists
1. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. JAKOB KRČELJ, KBK Koper
3. NINO BRATUŠEK, PTUJ