kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Juniori -57
PF - Juniori -69
PF - Juniori -74
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -52
2006
414
5
ANTONIO JURMAN (PLANET)
417
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
203
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
447
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
303
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
446
LAN KOKOL (ORMOŽ)
404
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
197
LOREN DOMBA (LAV)
475
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
2008
414
2
ANTONIO JURMAN (PLANET)
203
9
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
2007
447
8
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
303
7
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
2009
446
3
LAN KOKOL (ORMOŽ)
404
5
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
2010
197
0
LOREN DOMBA (LAV)
475
7
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
2011
203
12
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
447
2
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
2012
404
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
475
4
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
2014
203
8
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
475
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Medalists
1. DEYVID GREORGIEV, teamRADULOV
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
PF - Stariji kadeti -57
2013
304
0
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
416
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
208
EMIL KROSNOV (RADULOV)
2015
412
4
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
377
8
DEJAN DUH (PTUJ)
78
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
2016
304
0
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
208
10
EMIL KROSNOV (RADULOV)
2017
377
0
DEJAN DUH (PTUJ)
78
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
2019
208
3
EMIL KROSNOV (RADULOV)
377
0
DEJAN DUH (PTUJ)
Medalists
1. EMIL KROSNOV, teamRADULOV
2. DEJAN DUH, PTUJ
3. ANDRO PUHARIĆ, MAWASHI
3. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
PF - Stariji kadeti -69
2021
422
12
MARKO DŽIN (PLANET)
26
2
LUKA VRANEK (KOPER)
2022
274
9
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
254
2
FILIP ČULINA (POLAČA)
2024
422
8
MARKO DŽIN (PLANET)
274
4
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. LUKA VRANEK, KBK Koper
3. FILIP ČULINA, POLAČA
PF - Stariji kadeti +69
2023
421
2
MIHAEL BANKO (FUTURA)
255
6
FILIP ČULINA (POLAČA)
275
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
424
MARKO DŽIN (PLANET)
251
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
2025
255
2
FILIP ČULINA (POLAČA)
275
7
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
2026
424
8
MARKO DŽIN (PLANET)
251
5
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
2029
275
8
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
424
9
MARKO DŽIN (PLANET)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. FILIP ČULINA, POLAČA
PF - Juniori -57
2037
433
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
209
0
EMIL KROSNOV (RADULOV)
2038
204
3
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
507
13
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
2040
209
6
EMIL KROSNOV (RADULOV)
507
12
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
2. EMIL KROSNOV, teamRADULOV
3. DEYVID GREORGIEV, teamRADULOV
3. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
PF - Juniori -69
2041
426
11
MARKO DŽIN (PLANET)
28
7
LUKA VRANEK (KOPER)
316
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
2043
426
0
MARKO DŽIN (PLANET)
316
10
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
2. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. LUKA VRANEK, KBK Koper
3. ----
PF - Juniori -74
2042
504
4
MARKO DŽIN (PLANET)
107
7
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
Medalists
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
1005
418
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
405
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
449
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1006
329
2
ARMEN HOTI (BURA)
53
1
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
420
PATRIK LICUL (FUTURA)
1007
405
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
449
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1008
329
0
ARMEN HOTI (BURA)
420
3
PATRIK LICUL (FUTURA)
1010
405
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
420
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
Medalists
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. PATRIK LICUL, FUTURA
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. ARMEN HOTI, BURA
LC - Stariji kadeti -57
1009
59
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
79
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
415
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
419
ANTONIO JURMAN (PLANET)
495
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
1011
59
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
415
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
1012
419
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
495
0
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
1015
59
0
PATRIK BUZA (ARMUS)
495
0
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
Medalists
1. MARK ANTONIJ PERKOVIČ, KBK Koper
2. PATRIK BUZA, ARMUS
3. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
LC - Stariji kadeti -69
1016
182
1
POLEGUBIĆ ANTE (VELEBIT)
55
2
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
428
MARKO DŽIN (PLANET)
1018
55
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
428
3
MARKO DŽIN (PLANET)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. POLEGUBIĆ ANTE, VELEBIT
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
1019
252
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
429
3
MARKO DŽIN (PLANET)
1020
49
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
498
3
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1021
423
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
175
3
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
373
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
1022
429
3
MARKO DŽIN (PLANET)
498
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1023
175
3
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
373
0
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
1025
429
0
MARKO DŽIN (PLANET)
175
0
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. FILIP PINTARIĆ, HUS