kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (male) +69
PF - Seniors (female) -55
LC - Seniors (female) -60
PF - Younger cadets (male) -37
3057
353
3
RENE KALIMAN (DRAGA)
122
7
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
3059
42
12
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
378
5
LENART JAN (PTUJ)
3060
351
3
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
20
9
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
3061
215
11
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
305
1
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3062
356
2
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
256
3
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
3063
156
4
NIKOLAI PETROV (MASARU)
96
12
NEJC KOZOLE (PDKZ)
3064
469
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
385
2
TILEN REPINA (PTUJ)
229
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
3065
122
3
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
42
5
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
3066
20
4
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
215
5
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
3067
256
3
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
96
2
NEJC KOZOLE (PDKZ)
3068
385
6
TILEN REPINA (PTUJ)
229
0
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
3069
42
2
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
215
5
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
3070
256
4
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
385
7
TILEN REPINA (PTUJ)
3072
215
8
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
385
1
TILEN REPINA (PTUJ)
Medalists
1. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
2. TILEN REPINA, PTUJ
3. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA
PF - Younger cadets (male) -42
3071
290
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
184
8
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
30
MATEJ VRANEK (KOPER)
3073
379
0
LENART JAN (PTUJ)
326
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
306
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3074
386
8
TILEN REPINA (PTUJ)
257
2
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
216
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
97
NEJC KOZOLE (PDKZ)
443
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
3075
184
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
30
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
3076
326
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
306
1
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3077
386
1
TILEN REPINA (PTUJ)
216
5
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
3078
97
6
NEJC KOZOLE (PDKZ)
443
0
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
3079
184
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
326
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
3080
216
7
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
97
2
NEJC KOZOLE (PDKZ)
3082
326
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
216
1
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
Medalists
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. NEJC KOZOLE, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Younger cadets (female) -32
3097
253
2
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
284
1
LEONA BARTOLIN (NINJA)
296
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
3099
213
2
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
172
3
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
308
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
3100
253
7
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
296
2
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
3101
172
3
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
308
5
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
3103
253
0
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
308
2
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. ANTONIJA LONČARIĆ, MAWASHI
2. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
3. KATE ŠTEFANAC, MAWASHI
PF - Older cadets (male) -69
2021
422
12
MARKO DŽIN (PLANET)
26
2
LUKA VRANEK (KOPER)
2022
274
9
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
254
2
FILIP ČULINA (POLAČA)
2024
422
8
MARKO DŽIN (PLANET)
274
4
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. LUKA VRANEK, KBK Koper
3. FILIP ČULINA, POLAČA
PF - Older cadets (male) +69
2023
421
2
MIHAEL BANKO (FUTURA)
255
6
FILIP ČULINA (POLAČA)
275
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
424
MARKO DŽIN (PLANET)
251
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
2025
255
2
FILIP ČULINA (POLAČA)
275
7
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
2026
424
8
MARKO DŽIN (PLANET)
251
5
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
2029
275
8
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
424
9
MARKO DŽIN (PLANET)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. FILIP ČULINA, POLAČA
PF - Seniors (female) -55
2051
278
0
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
486
0
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
2052
189
10
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
313
11
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
2054
278
13
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
313
12
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
2. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
3. GRACIA MARIĆ, KUTINA
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
LC - Seniors (female) -60
1043
434
3
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
363
0
OLIVIJA LEDINŠČAK (ZMAJ)
362
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
1045
434
0
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
362
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. OLIVIJA LEDINŠČAK, ZMAJ
3. ----