kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -52
2006
414
5
ANTONIO JURMAN (PLANET)
417
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
203
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
447
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
303
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
446
LAN KOKOL (ORMOŽ)
404
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
197
LOREN DOMBA (LAV)
475
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
2008
414
2
ANTONIO JURMAN (PLANET)
203
9
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
2007
447
8
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
303
7
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
2009
446
3
LAN KOKOL (ORMOŽ)
404
5
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
2010
197
0
LOREN DOMBA (LAV)
475
7
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
2011
203
12
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
447
2
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
2012
404
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
475
4
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
2014
203
8
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
475
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. DEYVID GREORGIEV, teamRADULOV
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
PF - Stariji kadeti -57
2013
304
0
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
416
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
208
EMIL KROSNOV (RADULOV)
2015
412
4
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
377
8
DEJAN DUH (PTUJ)
78
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
2016
304
0
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
208
10
EMIL KROSNOV (RADULOV)
2017
377
0
DEJAN DUH (PTUJ)
78
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
2019
208
3
EMIL KROSNOV (RADULOV)
377
0
DEJAN DUH (PTUJ)
Osvajači medalja
1. EMIL KROSNOV, teamRADULOV
2. DEJAN DUH, PTUJ
3. ANDRO PUHARIĆ, MAWASHI
3. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
PF - Stariji kadeti -63
2018
205
4
EMIL KROSNOV (RADULOV)
273
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
413
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
2020
205
8
EMIL KROSNOV (RADULOV)
413
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
Osvajači medalja
1. EMIL KROSNOV, teamRADULOV
2. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
2023
421
2
MIHAEL BANKO (FUTURA)
255
6
FILIP ČULINA (POLAČA)
275
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
424
MARKO DŽIN (PLANET)
251
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
2025
255
2
FILIP ČULINA (POLAČA)
275
7
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
2026
424
8
MARKO DŽIN (PLANET)
251
5
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
2029
275
8
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
424
9
MARKO DŽIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. FILIP ČULINA, POLAČA
LC - Stariji kadeti -52
1005
418
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
405
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
449
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1006
329
2
ARMEN HOTI (BURA)
53
1
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
420
PATRIK LICUL (FUTURA)
1007
405
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
449
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1008
329
0
ARMEN HOTI (BURA)
420
3
PATRIK LICUL (FUTURA)
1010
405
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
420
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
Osvajači medalja
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. PATRIK LICUL, FUTURA
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. ARMEN HOTI, BURA
LC - Stariji kadeti -57
1009
59
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
79
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
415
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
419
ANTONIO JURMAN (PLANET)
495
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
1011
59
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
415
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
1012
419
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
495
0
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
1015
59
0
PATRIK BUZA (ARMUS)
495
0
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
Osvajači medalja
1. MARK ANTONIJ PERKOVIČ, KBK Koper
2. PATRIK BUZA, ARMUS
3. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
LC - Stariji kadeti +69
1019
252
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
429
3
MARKO DŽIN (PLANET)
1020
49
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
498
3
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1021
423
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
175
3
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
373
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
1022
429
3
MARKO DŽIN (PLANET)
498
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1023
175
3
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
373
0
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
1025
429
0
MARKO DŽIN (PLANET)
175
0
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. FILIP PINTARIĆ, HUS