kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Juniorke -55
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori +94
KL - Starije kadetkinje -55
1056
166
0
ALEKSANDRA SPASESKI (SEVNICA)
268
3
MARIJA STANOJEVIĆ (KBKDESP)
Osvajači medalja
1. MARIJA STANOJEVIĆ, DESPOT PRNJAVOR
2. ALEKSANDRA SPASESKI, KBV SEVNICA
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -55
1070
487
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
66
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
272
JOVANA LAZAREVIC (KBKDESP)
1072
487
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
272
0
JOVANA LAZAREVIC (KBKDESP)
Osvajači medalja
1. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
2. JOVANA LAZAREVIC, DESPOT PRNJAVOR
3. ANTONELA HREN, ZMAJ
3. ----
KL - Seniori -69
1074
267
0
RADOSLAV JELICIC (KBKDESP)
493
3
ANTE OPAČAK (KUTINA)
269
DRAGAN BJELOŠEVIĆ (KBKDESP)
1076
493
3
ANTE OPAČAK (KUTINA)
269
0
DRAGAN BJELOŠEVIĆ (KBKDESP)
Osvajači medalja
1. ANTE OPAČAK, KUTINA
2. DRAGAN BJELOŠEVIĆ, DESPOT PRNJAVOR
3. RADOSLAV JELICIC, DESPOT PRNJAVOR
3. ----
KL - Seniori -74
1075
270
0
RADOVAN KOVAČEVIĆ (KBKDESP)
103
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
168
ROBERT PAVČNIK (SEVNICA)
1077
103
1
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
168
2
ROBERT PAVČNIK (SEVNICA)
Osvajači medalja
1. ROBERT PAVČNIK, KBV SEVNICA
2. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
3. RADOVAN KOVAČEVIĆ, DESPOT PRNJAVOR
3. ----
KL - Seniori -79
1078
513
0
JASMIN VIDOVIĆ (PRIME)
266
3
MARIO MARIJANOVIC (KBKDESP)
Osvajači medalja
1. MARIO MARIJANOVIC, DESPOT PRNJAVOR
2. JASMIN VIDOVIĆ, PRIME
3. ----
3. ----
KL - Seniori +94
1080
264
3
STEFAN ZARIĆ (CENTR)
271
0
ALEKSANDAR ŠUŠAK (KBKDESP)
Osvajači medalja
1. STEFAN ZARIĆ, KLUB CENTER LJUBLJANA
2. ALEKSANDAR ŠUŠAK, DESPOT PRNJAVOR
3. ----
3. ----