kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -32
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniorke -60
LC - Seniori -74
LC - Seniorke -60
KL - Stariji kadeti -47
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
KL - Seniori -74
KL - Seniorke -60
PF - Dječaci -32
3006
220
4
MARTIN IVANOV (RADULOV)
473
12
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
300
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
76
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
390
MARKO GRGIC (2002BIH)
3008
155
8
KALOIAN BOJANOV (MASARU)
472
4
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
282
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
436
TIN KOKOL (ORMOŽ)
336
LEON NOVAK (BTI)
3009
473
11
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
300
1
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
3010
76
4
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
390
0
MARKO GRGIC (2002BIH)
3011
155
3
KALOIAN BOJANOV (MASARU)
282
2
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
3012
436
6
TIN KOKOL (ORMOŽ)
336
0
LEON NOVAK (BTI)
3013
473
7
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
76
4
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
3014
155
1
KALOIAN BOJANOV (MASARU)
436
6
TIN KOKOL (ORMOŽ)
3016
473
8
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
436
6
TIN KOKOL (ORMOŽ)
Osvajači medalja
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TIN KOKOL, KBV Ormož
3. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
3. KALOIAN BOJANOV, MASARU TEAM BULGARIA