kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -69
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Juniori -69
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Juniori -63
PF - Mlađi kadeti -42
3071
290
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
184
8
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
30
MATEJ VRANEK (KOPER)
3073
379
0
LENART JAN (PTUJ)
326
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
306
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3074
386
8
TILEN REPINA (PTUJ)
257
2
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
216
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
97
NEJC KOZOLE (PDKZ)
443
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
3075
184
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
30
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
3076
326
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
306
1
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3077
386
1
TILEN REPINA (PTUJ)
216
5
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
3078
97
6
NEJC KOZOLE (PDKZ)
443
0
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
3079
184
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
326
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
3080
216
7
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
97
2
NEJC KOZOLE (PDKZ)
3082
326
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
216
1
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
Medalists
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. NEJC KOZOLE, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Mlađi kadeti -47
3081
302
0
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
13
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
3083
126
3
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
376
1
ANEJ PIVEC (PTUJ)
3084
318
2
DUJE ANDRIJAŠEVIĆ (MAWASHI)
31
10
JAKOB KRČELJ (KOPER)
3085
174
8
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
225
3
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
3086
13
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
126
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
3087
31
3
JAKOB KRČELJ (KOPER)
174
11
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
3089
13
10
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
174
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. JAKOB KRČELJ, KBK Koper
PF - Mlađi kadeti +47
3088
105
10
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
226
2
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
280
ALEX PAULIN (KOPER)
465
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
328
ARMEN HOTI (BURA)
3090
151
6
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
319
0
DUJE ANDRIJAŠEVIĆ (MAWASHI)
196
LOREN DOMBA (LAV)
240
JAKOB KRČELJ (KOPER)
348
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
3091
105
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
280
0
ALEX PAULIN (KOPER)
3092
465
7
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
328
1
ARMEN HOTI (BURA)
3093
151
4
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
196
3
LOREN DOMBA (LAV)
3094
240
7
JAKOB KRČELJ (KOPER)
348
5
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
3095
105
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
465
5
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
3096
151
8
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
240
5
JAKOB KRČELJ (KOPER)
3098
105
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
151
9
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
Medalists
1. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. JAKOB KRČELJ, KBK Koper
3. NINO BRATUŠEK, PTUJ
PF - Mlađe kadetkinje -42
3110
321
10
SARA JELIĆ (MAWASHI)
109
0
TINA RAUBAR (KOPER)
3112
92
14
ZALA ROZINA (PDKZ)
65
6
ANA SOVEC (ZMAJ)
3113
299
8
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
237
9
ALEXANDRA GEORGIEVA (RADULOV)
94
TIJA ŠILES (PDKZ)
3114
321
6
SARA JELIĆ (MAWASHI)
92
5
ZALA ROZINA (PDKZ)
3115
237
6
ALEXANDRA GEORGIEVA (RADULOV)
94
4
TIJA ŠILES (PDKZ)
3117
321
5
SARA JELIĆ (MAWASHI)
237
3
ALEXANDRA GEORGIEVA (RADULOV)
Medalists
1. SARA JELIĆ, MAWASHI
2. ALEXANDRA GEORGIEVA, teamRADULOV
3. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
3. TIJA ŠILES, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Stariji kadeti -69
2021
422
12
MARKO DŽIN (PLANET)
26
2
LUKA VRANEK (KOPER)
2022
274
9
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
254
2
FILIP ČULINA (POLAČA)
2024
422
8
MARKO DŽIN (PLANET)
274
4
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. LUKA VRANEK, KBK Koper
3. FILIP ČULINA, POLAČA
PF - Starije kadetkinje -46
2031
15
2
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
190
1
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
361
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
32
LINDA MOZETIČ (KOPER)
195
JANA KALFIĆ (LAV)
2033
15
4
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
361
8
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
2032
32
7
LINDA MOZETIČ (KOPER)
195
10
JANA KALFIĆ (LAV)
2035
361
10
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
195
0
JANA KALFIĆ (LAV)
Medalists
1. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
2. JANA KALFIĆ, LAV, Pula
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
3. LINDA MOZETIČ, KBK Koper
PF - Juniori -69
2041
426
11
MARKO DŽIN (PLANET)
28
7
LUKA VRANEK (KOPER)
316
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
2043
426
0
MARKO DŽIN (PLANET)
316
10
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
2. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. LUKA VRANEK, KBK Koper
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
1009
59
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
79
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
415
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
419
ANTONIO JURMAN (PLANET)
495
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
1011
59
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
415
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
1012
419
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
495
0
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
1015
59
0
PATRIK BUZA (ARMUS)
495
0
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
Medalists
1. MARK ANTONIJ PERKOVIČ, KBK Koper
2. PATRIK BUZA, ARMUS
3. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
LC - Stariji kadeti -63
1013
441
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
276
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1014
46
1
ERIK BUZA (ARMUS)
24
2
GLENN ANIČIČ (KOPER)
1017
441
0
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
24
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
Medalists
1. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
2. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ERIK BUZA, ARMUS
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
LC - Juniori -63
1029
27
0
GLENN ANIČIČ (KOPER)
395
0
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
72
IVAN SOVEC (ZMAJ)
1031
27
0
GLENN ANIČIČ (KOPER)
72
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. IVAN SOVEC, ZMAJ
2. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
3. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
3. ----