kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -63
2018
205
4
EMIL KROSNOV (RADULOV)
273
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
413
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
2020
205
8
EMIL KROSNOV (RADULOV)
413
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
Osvajači medalja
1. EMIL KROSNOV, teamRADULOV
2. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
2021
422
12
MARKO DŽIN (PLANET)
26
2
LUKA VRANEK (KOPER)
2022
274
9
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
254
2
FILIP ČULINA (POLAČA)
2024
422
8
MARKO DŽIN (PLANET)
274
4
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. LUKA VRANEK, KBK Koper
3. FILIP ČULINA, POLAČA
PF - Stariji kadeti +69
2023
421
2
MIHAEL BANKO (FUTURA)
255
6
FILIP ČULINA (POLAČA)
275
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
424
MARKO DŽIN (PLANET)
251
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
2025
255
2
FILIP ČULINA (POLAČA)
275
7
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
2026
424
8
MARKO DŽIN (PLANET)
251
5
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
2029
275
8
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
424
9
MARKO DŽIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. FILIP ČULINA, POLAČA
LC - Stariji kadeti -63
1013
441
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
276
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1014
46
1
ERIK BUZA (ARMUS)
24
2
GLENN ANIČIČ (KOPER)
1017
441
0
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
24
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
Osvajači medalja
1. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
2. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ERIK BUZA, ARMUS
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK