kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci +32
PF - Mlađi kadeti -42
LC - Stariji kadeti -63
LC - Starije kadetkinje -65
KL - Seniori -89
PF - Dječaci -25
3001
218
12
MARTIN IVANOV (RADULOV)
440
2
IVAN ALEKSANDAR BUHAČ (KBK TD)
309
VINKO ŠUMELJ (MAWASHI)
3003
218
5
MARTIN IVANOV (RADULOV)
309
6
VINKO ŠUMELJ (MAWASHI)
Medalists
1. VINKO ŠUMELJ, MAWASHI
2. MARTIN IVANOV, teamRADULOV
3. IVAN ALEKSANDAR BUHAČ, DRAGON&SOKOL
3. ----
PF - Dječaci +32
3015
467
3
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
444
4
PATRIK SLADOVIĆ (KBK TD)
3017
8
0
KARLO NOVAK (KUTINA)
171
7
BORNA STAKOR (KBK MOS)
3018
338
11
LEONARDO ČVEK (BTI)
210
3
GREORGI GREORGIEV (RADULOV)
3019
283
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
370
5
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3020
468
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
228
0
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
3021
199
1
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
369
2
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
3022
9
4
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
320
10
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
3023
439
0
ANDRIJA KNEZEVIC (BROD)
391
6
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
3024
444
2
PATRIK SLADOVIĆ (KBK TD)
171
11
BORNA STAKOR (KBK MOS)
3025
338
3
LEONARDO ČVEK (BTI)
370
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3026
468
2
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
369
0
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
3027
320
4
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
391
3
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
3028
171
3
BORNA STAKOR (KBK MOS)
370
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3029
468
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
320
0
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
3031
171
1
BORNA STAKOR (KBK MOS)
468
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. BARTUL GAVIĆ, MAWASHI
PF - Mlađi kadeti -42
3071
290
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
184
8
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
30
MATEJ VRANEK (KOPER)
3073
379
0
LENART JAN (PTUJ)
326
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
306
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3074
386
8
TILEN REPINA (PTUJ)
257
2
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
216
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
97
NEJC KOZOLE (PDKZ)
443
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
3075
184
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
30
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
3076
326
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
306
1
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3077
386
1
TILEN REPINA (PTUJ)
216
5
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
3078
97
6
NEJC KOZOLE (PDKZ)
443
0
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
3079
184
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
326
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
3080
216
7
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
97
2
NEJC KOZOLE (PDKZ)
3082
326
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
216
1
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
Medalists
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. NEJC KOZOLE, PON DO KWAN ZAGORJE
LC - Stariji kadeti -63
1013
441
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
276
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1014
46
1
ERIK BUZA (ARMUS)
24
2
GLENN ANIČIČ (KOPER)
1017
441
0
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
24
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
Medalists
1. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
2. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ERIK BUZA, ARMUS
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
LC - Starije kadetkinje -65
1026
350
0
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
503
3
LORENA POŽEGA (TGRSL)
442
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
1028
503
3
LORENA POŽEGA (TGRSL)
442
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Medalists
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ----
KL - Seniori -89
1079
445
1
ANĐELKO ABRAMOVIĆ (KBK TD)
502
2
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
37
MARIN LOVRIĆ (IVNCG)
1081
502
1
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
37
2
MARIN LOVRIĆ (IVNCG)
Medalists
1. MARIN LOVRIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. ANĐELKO ABRAMOVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----