kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti -57
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
KL - Juniori -74
PF - Mlađi kadeti -37
3057
353
3
RENE KALIMAN (DRAGA)
122
7
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
3059
42
12
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
378
5
LENART JAN (PTUJ)
3060
351
3
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
20
9
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
3061
215
11
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
305
1
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3062
356
2
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
256
3
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
3063
156
4
NIKOLAI PETROV (MASARU)
96
12
NEJC KOZOLE (PDKZ)
3064
469
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
385
2
TILEN REPINA (PTUJ)
229
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
3065
122
3
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
42
5
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
3066
20
4
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
215
5
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
3067
256
3
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
96
2
NEJC KOZOLE (PDKZ)
3068
385
6
TILEN REPINA (PTUJ)
229
0
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
3069
42
2
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
215
5
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
3070
256
4
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
385
7
TILEN REPINA (PTUJ)
3072
215
8
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
385
1
TILEN REPINA (PTUJ)
Medalists
1. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
2. TILEN REPINA, PTUJ
3. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA
PF - Mlađi kadeti -42
3071
290
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
184
8
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
30
MATEJ VRANEK (KOPER)
3073
379
0
LENART JAN (PTUJ)
326
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
306
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3074
386
8
TILEN REPINA (PTUJ)
257
2
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
216
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
97
NEJC KOZOLE (PDKZ)
443
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
3075
184
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
30
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
3076
326
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
306
1
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3077
386
1
TILEN REPINA (PTUJ)
216
5
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
3078
97
6
NEJC KOZOLE (PDKZ)
443
0
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
3079
184
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
326
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
3080
216
7
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
97
2
NEJC KOZOLE (PDKZ)
3082
326
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
216
1
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
Medalists
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. NEJC KOZOLE, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Mlađi kadeti -47
3081
302
0
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
13
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
3083
126
3
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
376
1
ANEJ PIVEC (PTUJ)
3084
318
2
DUJE ANDRIJAŠEVIĆ (MAWASHI)
31
10
JAKOB KRČELJ (KOPER)
3085
174
8
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
225
3
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
3086
13
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
126
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
3087
31
3
JAKOB KRČELJ (KOPER)
174
11
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
3089
13
10
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
174
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. JAKOB KRČELJ, KBK Koper
PF - Mlađi kadeti +47
3088
105
10
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
226
2
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
280
ALEX PAULIN (KOPER)
465
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
328
ARMEN HOTI (BURA)
3090
151
6
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
319
0
DUJE ANDRIJAŠEVIĆ (MAWASHI)
196
LOREN DOMBA (LAV)
240
JAKOB KRČELJ (KOPER)
348
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
3091
105
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
280
0
ALEX PAULIN (KOPER)
3092
465
7
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
328
1
ARMEN HOTI (BURA)
3093
151
4
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
196
3
LOREN DOMBA (LAV)
3094
240
7
JAKOB KRČELJ (KOPER)
348
5
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
3095
105
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
465
5
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
3096
151
8
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
240
5
JAKOB KRČELJ (KOPER)
3098
105
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
151
9
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
Medalists
1. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. JAKOB KRČELJ, KBK Koper
3. NINO BRATUŠEK, PTUJ
PF - Stariji kadeti -57
2013
304
0
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
416
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
208
EMIL KROSNOV (RADULOV)
2015
412
4
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
377
8
DEJAN DUH (PTUJ)
78
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
2016
304
0
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
208
10
EMIL KROSNOV (RADULOV)
2017
377
0
DEJAN DUH (PTUJ)
78
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
2019
208
3
EMIL KROSNOV (RADULOV)
377
0
DEJAN DUH (PTUJ)
Medalists
1. EMIL KROSNOV, teamRADULOV
2. DEJAN DUH, PTUJ
3. ANDRO PUHARIĆ, MAWASHI
3. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
PF - Juniorke -55
2044
311
8
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
187
14
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
381
NINA DUH (PTUJ)
2046
187
9
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
381
12
NINA DUH (PTUJ)
Medalists
1. NINA DUH, PTUJ
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
3. ----
PF - Juniorke -60
2045
312
5
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
382
3
NINA DUH (PTUJ)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. NINA DUH, PTUJ
3. ----
3. ----
KL - Juniori -74
1061
167
0
JAN ANDROJNA (SEVNICA)
489
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
1062
464
3
TIMI PUNGARŠEK (PTUJ)
165
0
TARIK LATOVIĆ (ILID-SA)
1064
489
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
464
0
TIMI PUNGARŠEK (PTUJ)
Medalists
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. TIMI PUNGARŠEK, PTUJ
3. JAN ANDROJNA, KBV SEVNICA
3. TARIK LATOVIĆ, Ilidža Sarajevo