kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Stariji kadeti -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Juniorke -55
PF - Seniorke -55
LC - Starije kadetkinje -65
PF - Djevojčice +32
3038
286
4
LINA RADMAN (IVNCG)
183
9
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
41
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
337
LEONARDA DEAK (BTI)
233
STILIANA ILIEVA (RADULOV)
287
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
212
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
344
MELANI HALAPIR (BTI)
294
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
3040
183
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
41
4
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
3041
337
1
LEONARDA DEAK (BTI)
233
2
STILIANA ILIEVA (RADULOV)
3042
287
1
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
212
5
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
3043
344
1
MELANI HALAPIR (BTI)
294
10
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
3044
183
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
233
3
STILIANA ILIEVA (RADULOV)
3045
212
9
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
294
2
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
3047
183
1
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
212
2
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. LANA GRBAVAC, MAWASHI
3. STILIANA ILIEVA, teamRADULOV
PF - Mlađi kadeti -42
3071
290
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
184
8
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
30
MATEJ VRANEK (KOPER)
3073
379
0
LENART JAN (PTUJ)
326
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
306
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3074
386
8
TILEN REPINA (PTUJ)
257
2
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
216
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
97
NEJC KOZOLE (PDKZ)
443
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
3075
184
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
30
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
3076
326
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
306
1
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3077
386
1
TILEN REPINA (PTUJ)
216
5
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
3078
97
6
NEJC KOZOLE (PDKZ)
443
0
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
3079
184
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
326
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
3080
216
7
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
97
2
NEJC KOZOLE (PDKZ)
3082
326
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
216
1
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
Medalists
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. NEJC KOZOLE, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Mlađe kadetkinje -37
3102
188
10
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
285
3
SARA KRZNAR (NINJA)
297
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
214
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
307
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
159
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
298
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
230
ALEXANDRA GEORGIEVA (RADULOV)
317
SARA JELIĆ (MAWASHI)
3104
188
12
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
297
1
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
3105
214
0
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
307
0
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
3106
159
0
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
298
10
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
3107
230
4
ALEXANDRA GEORGIEVA (RADULOV)
317
6
SARA JELIĆ (MAWASHI)
3108
188
5
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
307
3
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
3109
298
0
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
317
2
SARA JELIĆ (MAWASHI)
3111
188
2
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
317
12
SARA JELIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. SARA JELIĆ, MAWASHI
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. MARIJA ŠTEFANAC, MAWASHI
3. ANTONIJA LONČARIĆ, MAWASHI
PF - Stariji kadeti -42
2001
185
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
217
6
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
354
RENE KALIMAN (DRAGA)
2004
217
10
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
354
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
Medalists
1. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
PF - Starije kadetkinje -46
2031
15
2
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
190
1
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
361
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
32
LINDA MOZETIČ (KOPER)
195
JANA KALFIĆ (LAV)
2033
15
4
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
361
8
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
2032
32
7
LINDA MOZETIČ (KOPER)
195
10
JANA KALFIĆ (LAV)
2035
361
10
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
195
0
JANA KALFIĆ (LAV)
Medalists
1. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
2. JANA KALFIĆ, LAV, Pula
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
3. LINDA MOZETIČ, KBK Koper
PF - Starije kadetkinje -60
2034
510
4
PAULA BRAOVAC (MAWASHI)
186
14
LORENA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. PAULA BRAOVAC, MAWASHI
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -55
2044
311
8
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
187
14
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
381
NINA DUH (PTUJ)
2046
187
9
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
381
12
NINA DUH (PTUJ)
Medalists
1. NINA DUH, PTUJ
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
3. ----
PF - Seniorke -55
2051
278
0
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
486
0
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
2052
189
10
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
313
11
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
2054
278
13
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
313
12
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
2. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
3. GRACIA MARIĆ, KUTINA
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
LC - Starije kadetkinje -65
1026
350
0
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
503
3
LORENA POŽEGA (TGRSL)
442
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
1028
503
3
LORENA POŽEGA (TGRSL)
442
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Medalists
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ----