kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci +32
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje +47
LC - Stariji kadeti +69
KL - Juniori +94
PF - Dječaci +32
3015
467
3
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
444
4
PATRIK SLADOVIĆ (KBK TD)
3017
8
0
KARLO NOVAK (KUTINA)
171
7
BORNA STAKOR (KBK MOS)
3018
338
11
LEONARDO ČVEK (BTI)
210
3
GREORGI GREORGIEV (RADULOV)
3019
283
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
370
5
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3020
468
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
228
0
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
3021
199
1
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
369
2
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
3022
9
4
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
320
10
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
3023
439
0
ANDRIJA KNEZEVIC (BROD)
391
6
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
3024
444
2
PATRIK SLADOVIĆ (KBK TD)
171
11
BORNA STAKOR (KBK MOS)
3025
338
3
LEONARDO ČVEK (BTI)
370
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3026
468
2
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
369
0
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
3027
320
4
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
391
3
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
3028
171
3
BORNA STAKOR (KBK MOS)
370
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3029
468
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
320
0
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
3031
171
1
BORNA STAKOR (KBK MOS)
468
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. BARTUL GAVIĆ, MAWASHI
PF - Mlađi kadeti -47
3081
302
0
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
13
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
3083
126
3
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
376
1
ANEJ PIVEC (PTUJ)
3084
318
2
DUJE ANDRIJAŠEVIĆ (MAWASHI)
31
10
JAKOB KRČELJ (KOPER)
3085
174
8
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
225
3
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
3086
13
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
126
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
3087
31
3
JAKOB KRČELJ (KOPER)
174
11
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
3089
13
10
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
174
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. JAKOB KRČELJ, KBK Koper
PF - Mlađe kadetkinje -32
3097
253
2
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
284
1
LEONA BARTOLIN (NINJA)
296
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
3099
213
2
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
172
3
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
308
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
3100
253
7
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
296
2
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
3101
172
3
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
308
5
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
3103
253
0
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
308
2
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. ANTONIJA LONČARIĆ, MAWASHI
2. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
3. KATE ŠTEFANAC, MAWASHI
PF - Mlađe kadetkinje +47
3121
330
0
EMINA HOTI (BURA)
106
3
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
512
LEA CVITANOVIĆ (MAWASHI)
173
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
352
LEA LONČAR (DRAGA)
3123
106
4
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
512
5
LEA CVITANOVIĆ (MAWASHI)
3124
173
15
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
352
14
LEA LONČAR (DRAGA)
3125
512
3
LEA CVITANOVIĆ (MAWASHI)
173
9
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. LEA CVITANOVIĆ, MAWASHI
3. LEA LONČAR, DRAGA
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
LC - Stariji kadeti +69
1019
252
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
429
3
MARKO DŽIN (PLANET)
1020
49
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
498
3
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1021
423
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
175
3
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
373
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
1022
429
3
MARKO DŽIN (PLANET)
498
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1023
175
3
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
373
0
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
1025
429
0
MARKO DŽIN (PLANET)
175
0
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. FILIP PINTARIĆ, HUS
KL - Juniori +94
1067
176
1
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
140
2
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
411
AMIR BOTONJIC (SANICA)
1069
140
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
411
0
AMIR BOTONJIC (SANICA)
Osvajači medalja
1. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ----
3. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
3. ----