kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Fight lab
FUTURA
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLUB CENTER LJUBLJANA
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
PAUCI
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PRIME
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje +65
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -94
KL - Seniori -57
FC - Juniori -75
FC - Seniori -86
LK - Juniori -91
LK - Seniori -63,5
K1 - Juniori -81
K1 - Seniori -75
LC - Stariji kadeti -42
1001
389
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
355
3
RENE KALIMAN (DRAGA)
1002
52
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
327
3
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
1004
355
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
327
3
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
Medalists
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
LC - Stariji kadeti -52
1005
418
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
405
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
449
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1006
329
2
ARMEN HOTI (BURA)
53
1
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
420
PATRIK LICUL (FUTURA)
1007
405
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
449
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1008
329
0
ARMEN HOTI (BURA)
420
3
PATRIK LICUL (FUTURA)
1010
405
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
420
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
Medalists
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. PATRIK LICUL, FUTURA
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. ARMEN HOTI, BURA
LC - Stariji kadeti -57
1009
59
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
79
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
415
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
419
ANTONIO JURMAN (PLANET)
495
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
1011
59
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
415
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
1012
419
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
495
0
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
1015
59
0
PATRIK BUZA (ARMUS)
495
0
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
Medalists
1. MARK ANTONIJ PERKOVIČ, KBK Koper
2. PATRIK BUZA, ARMUS
3. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
LC - Stariji kadeti -63
1013
441
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
276
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1014
46
1
ERIK BUZA (ARMUS)
24
2
GLENN ANIČIČ (KOPER)
1017
441
0
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
24
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
Medalists
1. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
2. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ERIK BUZA, ARMUS
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
LC - Stariji kadeti -69
1016
182
1
POLEGUBIĆ ANTE (VELEBIT)
55
2
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
428
MARKO DŽIN (PLANET)
1018
55
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
428
3
MARKO DŽIN (PLANET)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. POLEGUBIĆ ANTE, VELEBIT
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
1019
252
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
429
3
MARKO DŽIN (PLANET)
1020
49
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
498
3
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1021
423
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
175
3
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
373
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
1022
429
3
MARKO DŽIN (PLANET)
498
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1023
175
3
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
373
0
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
1025
429
0
MARKO DŽIN (PLANET)
175
0
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. FILIP PINTARIĆ, HUS
LC - Starije kadetkinje +65
1027
3
0
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
44
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
Medalists
1. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
2. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -42
1044
461
0
DAVID BOČKAJ (PRIME)
485
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
149
DAVID FURDEK (TIGAR)
1046
461
3
DAVID BOČKAJ (PRIME)
149
0
DAVID FURDEK (TIGAR)
Medalists
1. DAVID BOČKAJ, PRIME
2. DAVID FURDEK, TIGAR, Karlovac
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
1048
54
0
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
476
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Medalists
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LUKA KLIŠANIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
1050
45
3
ERIK BUZA (ARMUS)
398
0
DENI BUKOVČAN (LEONGYM)
1051
60
0
PATRIK BUZA (ARMUS)
112
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
1053
45
3
ERIK BUZA (ARMUS)
112
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ERIK BUZA, ARMUS
2. DOMINIK PEROŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DENI BUKOVČAN, LEON GYM
3. PATRIK BUZA, ARMUS
KL - Stariji kadeti -69
1052
133
0
IVAN VULJANIĆ (TIGAR)
87
3
VITO KOŠAR (ŠK)
56
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
1054
87
2
VITO KOŠAR (ŠK)
56
1
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. IVAN VULJANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
1055
91
1
VITO KOŠAR (ŠK)
499
2
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
48
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
1057
499
3
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
48
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
2. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
3. VITO KOŠAR, ŠKORPION
3. ----
KL - Juniori -94
1066
491
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
170
3
AMIR BOTONJIC (SANICA)
Medalists
1. AMIR BOTONJIC, KBK "Sanica"
2. EUGEN LALJAK, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Seniori -57
1073
146
0
IVAN FURDEK (TIGAR)
484
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. IVAN FURDEK, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
FC - Juniori -75
RING001
459
0
IVOR AVRAMOVIĆ (PAUCI)
51
3
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
Medalists
1. IVAN KUČIĆ, ARMUS
2. IVOR AVRAMOVIĆ, PAUCI
3. ----
3. ----
FC - Seniori -86
RING003
375
0
LUKA KLARIĆ (2002BIH)
490
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
455
OLEKSANDR DZHAFAROV (KBKPKMS)
RING005
490
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
455
0
OLEKSANDR DZHAFAROV (KBKPKMS)
Medalists
1. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
2. OLEKSANDR DZHAFAROV, KBK Power kick Murska Sobota
3. LUKA KLARIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
LK - Juniori -91
RING008
483
3
EUGEN LALJAK (ARMUS)
460
0
IVAN ĐUKA (PAUCI)
Medalists
1. EUGEN LALJAK, ARMUS
2. IVAN ĐUKA, PAUCI
3. ----
3. ----
LK - Seniori -63,5
RING009
100
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
492
0
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
435
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
RING011
492
2
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
435
1
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
Medalists
1. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
2. TOMISLAV VUĐAN, LEON GYM
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -81
RING020
281
2
MATIAS GELJIĆ (ILID-SA)
62
1
ANDREJ JURINEC (ARMUS)
244
DUJE ŠILJEG (FGHTLAB)
RING022
281
3
MATIAS GELJIĆ (ILID-SA)
244
0
DUJE ŠILJEG (FGHTLAB)
Medalists
1. MATIAS GELJIĆ, Ilidža Sarajevo
2. DUJE ŠILJEG, Fight lab
3. ANDREJ JURINEC, ARMUS
3. ----
K1 - Seniori -75
RING021
50
3
HRVOJE MESEK (ARMUS)
246
0
MARKO DORIC (KBRUDAN)
402
LUKA VUKAS (LEONGYM)
RING023
50
3
HRVOJE MESEK (ARMUS)
402
0
LUKA VUKAS (LEONGYM)
Medalists
1. HRVOJE MESEK, ARMUS
2. LUKA VUKAS, LEON GYM
3. MARKO DORIC, RUDAN
3. ----