kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Seniori
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -84
KL - Juniori -94
KL - Juniori +94
KL - Juniori -63
1058
357
2
DARKO VASILJEVIC (RS)
73
1
IVAN SOVEC (ZMAJ)
145
IVAN FURDEK (TIGAR)
1060
357
0
DARKO VASILJEVIC (RS)
145
0
IVAN FURDEK (TIGAR)
Medalists
1. DARKO VASILJEVIC, KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
2. ----
3. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. ----
KL - Juniori -69
1059
331
3
DEJAN ZARIĆ (CENTR)
75
0
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
Medalists
1. DEJAN ZARIĆ, KLUB CENTER LJUBLJANA
2. KARLO STUBIČAN, ZMAJ
3. ----
3. ----
KL - Juniori -74
1061
167
0
JAN ANDROJNA (SEVNICA)
489
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
1062
464
3
TIMI PUNGARŠEK (PTUJ)
165
0
TARIK LATOVIĆ (ILID-SA)
1064
489
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
464
0
TIMI PUNGARŠEK (PTUJ)
Medalists
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. TIMI PUNGARŠEK, PTUJ
3. JAN ANDROJNA, KBV SEVNICA
3. TARIK LATOVIĆ, Ilidža Sarajevo
KL - Juniori -84
1063
292
0
IVAN LAKUŠ (IVNCG)
497
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
345
TOMISLAV ŠEKETA (TIGAR)
1065
497
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
345
0
TOMISLAV ŠEKETA (TIGAR)
Medalists
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. TOMISLAV ŠEKETA, TIGAR, Karlovac
3. IVAN LAKUŠ, IVANIĆ GRAD
3. ----
KL - Juniori -94
1066
491
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
170
3
AMIR BOTONJIC (SANICA)
Medalists
1. AMIR BOTONJIC, KBK "Sanica"
2. EUGEN LALJAK, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Juniori +94
1067
176
1
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
140
2
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
411
AMIR BOTONJIC (SANICA)
1069
140
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
411
0
AMIR BOTONJIC (SANICA)
Medalists
1. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ----
3. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
3. ----