kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Dječaci -25
3001
218
12
MARTIN IVANOV (RADULOV)
440
2
IVAN ALEKSANDAR BUHAČ (KBK TD)
309
VINKO ŠUMELJ (MAWASHI)
3003
218
5
MARTIN IVANOV (RADULOV)
309
6
VINKO ŠUMELJ (MAWASHI)
Medalists
1. VINKO ŠUMELJ, MAWASHI
2. MARTIN IVANOV, teamRADULOV
3. IVAN ALEKSANDAR BUHAČ, DRAGON&SOKOL
3. ----
PF - Dječaci -28
3002
64
6
KALOIAN BOJANOV (MASARU)
340
0
LUKA NESEK (BTI)
310
VINKO ŠUMELJ (MAWASHI)
219
MARTIN IVANOV (RADULOV)
200
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
3004
64
6
KALOIAN BOJANOV (MASARU)
310
8
VINKO ŠUMELJ (MAWASHI)
3005
219
2
MARTIN IVANOV (RADULOV)
200
5
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
3007
310
0
VINKO ŠUMELJ (MAWASHI)
200
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. VINKO ŠUMELJ, MAWASHI
3. MARTIN IVANOV, teamRADULOV
3. KALOIAN BOJANOV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Dječaci -32
3006
220
4
MARTIN IVANOV (RADULOV)
473
12
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
300
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
76
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
390
MARKO GRGIC (2002BIH)
3008
155
8
KALOIAN BOJANOV (MASARU)
472
4
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
282
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
436
TIN KOKOL (ORMOŽ)
336
LEON NOVAK (BTI)
3009
473
11
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
300
1
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
3010
76
4
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
390
0
MARKO GRGIC (2002BIH)
3011
155
3
KALOIAN BOJANOV (MASARU)
282
2
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
3012
436
6
TIN KOKOL (ORMOŽ)
336
0
LEON NOVAK (BTI)
3013
473
7
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
76
4
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
3014
155
1
KALOIAN BOJANOV (MASARU)
436
6
TIN KOKOL (ORMOŽ)
3016
473
8
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
436
6
TIN KOKOL (ORMOŽ)
Medalists
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TIN KOKOL, KBV Ormož
3. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
3. KALOIAN BOJANOV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Dječaci +32
3015
467
3
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
444
4
PATRIK SLADOVIĆ (KBK TD)
3017
8
0
KARLO NOVAK (KUTINA)
171
7
BORNA STAKOR (KBK MOS)
3018
338
11
LEONARDO ČVEK (BTI)
210
3
GREORGI GREORGIEV (RADULOV)
3019
283
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
370
5
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3020
468
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
228
0
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
3021
199
1
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
369
2
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
3022
9
4
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
320
10
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
3023
439
0
ANDRIJA KNEZEVIC (BROD)
391
6
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
3024
444
2
PATRIK SLADOVIĆ (KBK TD)
171
11
BORNA STAKOR (KBK MOS)
3025
338
3
LEONARDO ČVEK (BTI)
370
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3026
468
2
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
369
0
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
3027
320
4
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
391
3
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
3028
171
3
BORNA STAKOR (KBK MOS)
370
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3029
468
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
320
0
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
3031
171
1
BORNA STAKOR (KBK MOS)
468
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. BARTUL GAVIĆ, MAWASHI