kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
16th Intenational Kickboxing Cup "KUTINA 2014"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
ALFA TEAM
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
Center Ljubljana
CROATIA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUX
Galaja (adnan)
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
Kickboxing klub B
KIT IZOLA
KLOŠTAR IVANIĆ
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
Piranha Gym
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PON DO KWAN ZAGORJE
PREDATOR
PTUJ
RUDAN
SISAK
SONKAL MENGEŠ
SUŠAK
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Juniorke -50
LC - Juniori -63
PF - Mlađi kadeti -42
1054
12
11
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
318
7
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
116
STJEPAN ANDRIĆ (SUŠAK)
117
GABRIJEL MARAS (SUŠAK)
217
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
225
LUKA GRAČNER (1994PDK)
118
PETAR MARIJIĆ (SUŠAK)
115
DOMINIK LOVRIĆ (SUŠAK)
438
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
1056
12
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
116
0
STJEPAN ANDRIĆ (SUŠAK)
1057
117
0
GABRIJEL MARAS (SUŠAK)
217
6
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
1058
225
6
LUKA GRAČNER (1994PDK)
118
4
PETAR MARIJIĆ (SUŠAK)
1059
115
0
DOMINIK LOVRIĆ (SUŠAK)
438
7
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
1060
12
10
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
217
2
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
1061
225
11
LUKA GRAČNER (1994PDK)
438
8
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
1063
12
15
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
225
5
LUKA GRAČNER (1994PDK)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. LUKA GRAČNER, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. ANDRO PUHARIĆ, MAWASHI
3. SIMEON RANGELOV, teamRADULOV