kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16th Intenational Kickboxing Cup "KUTINA 2014"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
FC - Juniori
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Dječaci -25
1001
255
2
ROKO RIBARIĆ (SUŠAK)
433
7
DENIS PETROV (RADULOV)
1002
44
4
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
83
5
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
1004
433
5
DENIS PETROV (RADULOV)
83
2
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
Medalists
1. DENIS PETROV, teamRADULOV
2. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ROKO RIBARIĆ, SUŠAK
3. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
PF - Dječaci -28
1003
254
3
LEON ŽAJGAR (SUŠAK)
430
14
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
93
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
1005
169
14
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
229
6
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
45
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1006
310
10
ALEK KUŠAR (PLANET)
434
9
DENIS PETROV (RADULOV)
36
BOJAN BEUKOVIĆ (KUTINA)
162
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
80
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
1007
430
5
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
93
3
ELDIN OMEROVIC (2002BIH)
1008
169
11
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
45
1
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1009
310
7
ALEK KUŠAR (PLANET)
36
0
BOJAN BEUKOVIĆ (KUTINA)
1010
162
4
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
80
0
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
1011
430
5
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
169
9
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
1012
310
1
ALEK KUŠAR (PLANET)
162
11
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
1014
169
8
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
162
5
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKA MILANOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. SVETOSLAV CHEKOV, teamRADULOV
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
PF - Dječaci -32
1013
380
0
DORIAN HORVAT (PITBZG)
188
6
TONI SIČANICA (KLOŠTAR)
38
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
34
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
96
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
1015
431
6
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
271
2
LUKA REPULEC (TIGAR)
142
BORNA STAKOR (KBK MOS)
37
BORNA PUČKO (KUTINA)
98
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1016
188
7
TONI SIČANICA (KLOŠTAR)
38
0
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
1017
34
8
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
96
1
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
1018
431
10
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
142
13
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1019
37
0
BORNA PUČKO (KUTINA)
98
6
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1020
188
9
TONI SIČANICA (KLOŠTAR)
34
8
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1021
142
4
BORNA STAKOR (KBK MOS)
98
1
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1023
188
6
TONI SIČANICA (KLOŠTAR)
142
9
BORNA STAKOR (KBK MOS)
Medalists
1. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
2. TONI SIČANICA, KLOŠTAR IVANIĆ
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
PF - Dječaci +32
1022
35
5
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
274
9
ANEJ PIVEC (PTUJ)
1024
435
1
GREORGI GREORGIEV (RADULOV)
109
7
GABRIJEL MARAS (SUŠAK)
1025
43
3
LOVRO FRANJIĆ (KUTINA)
106
4
DOMINIK LOVRIĆ (SUŠAK)
1026
281
10
LENART JAN (PTUJ)
77
2
MATEO RUSTJA (IVNCG)
1027
40
1
FILIP ĐURĐEVIĆ (KUTINA)
108
9
STJEPAN ANDRIĆ (SUŠAK)
1028
432
0
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
388
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1029
42
3
JAN PROHASKA (KUTINA)
107
1
MIHAEL LOVRIĆ (SUŠAK)
272
TILEN REPINA (PTUJ)
1030
274
9
ANEJ PIVEC (PTUJ)
109
2
GABRIJEL MARAS (SUŠAK)
1031
106
1
DOMINIK LOVRIĆ (SUŠAK)
281
9
LENART JAN (PTUJ)
1032
108
6
STJEPAN ANDRIĆ (SUŠAK)
388
3
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1033
42
0
JAN PROHASKA (KUTINA)
272
6
TILEN REPINA (PTUJ)
1034
274
6
ANEJ PIVEC (PTUJ)
281
0
LENART JAN (PTUJ)
1035
108
4
STJEPAN ANDRIĆ (SUŠAK)
272
6
TILEN REPINA (PTUJ)
1038
274
2
ANEJ PIVEC (PTUJ)
272
3
TILEN REPINA (PTUJ)
Medalists
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. ANEJ PIVEC, PTUJ
3. STJEPAN ANDRIĆ, SUŠAK
3. LENART JAN, PTUJ