kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. INTERNACIONALNI KICKBOXING KUP 'KUTINA 2013'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
AGRAM
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Center Ljubljana
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Frenki Ključ
HAMMER GYM
ikken
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
Kik boks klub "KULE" Trnovo
KLOŠTAR IVANIĆ
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
MAČE
MANGETSU
MASARU TEAM BULGARIA
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SAMURAI
SONKAL MENGEŠ
SPORT LIFE
SUŠAK
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD GALAJA
Ultimate Fight X
VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -28
479
0
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
97
0
DIMITUR KOSTADINOV (MASARU)
300
DIEGO ALDIN (BURA)
477
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
530
MOMCHIL SANDOV (RADULOV)
97
9
DIMITUR KOSTADINOV (MASARU)
300
2
DIEGO ALDIN (BURA)
477
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
530
5
MOMCHIL SANDOV (RADULOV)
97
9
DIMITUR KOSTADINOV (MASARU)
530
2
MOMCHIL SANDOV (RADULOV)
Medalists
1. DIMITUR KOSTADINOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. MOMCHIL SANDOV, teamRADULOV
3. DIEGO ALDIN, BURA
3. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađi kadeti -37
165
7
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
250
5
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
302
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
272
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
318
DOMINIK HERŠAK (KLOŠTAR)
210
4
LUKA GRAČNER (1994PDK)
36
2
STJEPAN SEDAK (MACE)
244
DOMAGOJ CINDRIĆ (TGRSL)
138
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
317
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
165
1
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
302
11
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
272
11
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
318
1
DOMINIK HERŠAK (KLOŠTAR)
210
7
LUKA GRAČNER (1994PDK)
244
5
DOMAGOJ CINDRIĆ (TGRSL)
138
3
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
317
2
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
302
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
272
6
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
210
4
LUKA GRAČNER (1994PDK)
138
1
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
272
12
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
210
6
LUKA GRAČNER (1994PDK)
Medalists
1. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
2. LUKA GRAČNER, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. ANTONIO PELČIĆ, BURA
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti -42
444
1
ROKO LISICA (PRETORI)
239
11
TOMA BARIŠIĆ (PITBZG)
249
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
550
0
LAN KOKOL (ORMOŽ)
273
7
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
14
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
37
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
301
1
ARMEN HOTI (BURA)
321
MATIJA GAJIĆ (PITBZG)
549
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
130
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
239
3
TOMA BARIŠIĆ (PITBZG)
249
13
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
273
9
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
14
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
37
2
STJEPAN SEDAK (MACE)
321
3
MATIJA GAJIĆ (PITBZG)
549
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
130
6
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
249
6
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
273
14
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
321
4
MATIJA GAJIĆ (PITBZG)
130
9
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
273
11
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
130
4
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
3. MATIJA GAJIĆ, PIT BULL, Zagreb