kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
15. INTERNACIONALNI KICKBOXING KUP 'KUTINA 2013'
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
AGRAM
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Center Ljubljana
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Frenki Ključ
HAMMER GYM
ikken
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
Kik boks klub "KULE" Trnovo
KLOŠTAR IVANIĆ
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
MAČE
MANGETSU
MASARU TEAM BULGARIA
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SAMURAI
SONKAL MENGEŠ
SPORT LIFE
SUŠAK
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD GALAJA
Ultimate Fight X
VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
TEŽINE / UZRASTI
LC - Juniorke -55
FC - Juniori -57
FC - Juniorke -56
LK - Seniorke -56
LK - Seniorke -65
LC - Juniorke -55
141
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
303
0
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
89
DIANA TANUSHAJ (LAV)
456
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
88
ANA ALABER (LAV)
141
0
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
89
3
DIANA TANUSHAJ (LAV)
456
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
88
3
ANA ALABER (LAV)
89
3
DIANA TANUSHAJ (LAV)
88
0
ANA ALABER (LAV)
Osvajači medalja
1. DIANA TANUSHAJ, LAV, Pula
2. ANA ALABER, LAV, Pula
3. GRACIA MARIĆ, KUTINA
3. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
FC - Juniori -57
493
3
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
254
0
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
227
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
493
1
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
227
2
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
2. TOMISLAV JALŠOVEČKI, MLADOST
3. EDIN SINANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ----
FC - Juniorke -56
386
3
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
63
0
DRAGANA VITKOVIĆ (TRN2010)
324
3
ADRIANA VUKOVIĆ (BLITZ)
495
0
PETRA JALŠOVEČKI (MLADOST)
386
3
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
324
0
ADRIANA VUKOVIĆ (BLITZ)
Osvajači medalja
1. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ADRIANA VUKOVIĆ, BLITZ
3. DRAGANA VITKOVIĆ, Kik boks klub "KULE" Trnovo
3. PETRA JALŠOVEČKI, MLADOST
LK - Seniorke -56
305
3
MARIJA PETRIC (MLADOST)
390
0
DARIA POPOVIĆ (TITAN)
Osvajači medalja
1. MARIJA PETRIC, MLADOST
2. DARIA POPOVIĆ, TITAN GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniorke -65
122
1
TEA SCANIA ĐAKIĆ (BUSHIDO)
304
2
MARIJA KOSI (MLADOST)
Osvajači medalja
1. MARIJA KOSI, MLADOST
2. TEA SCANIA ĐAKIĆ, BUSHIDO
3. ----
3. ----